Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Faterom egyszerűen képtelen...

Faterom egyszerűen képtelen felnőttként kezelni, másoknál is van ez így?

Figyelt kérdés
nagyon-nagyon keveset beszélünk (gyermekkorom óta elidegenültem tőle), de ha beszélünk az is mindig abba fullad hogy a szavamba vág, hangosabban beszél mint én vagy csak legyint és mondja h "ezt nem érthetem" amikor teljesen nyilvánvaló hogy az én álláspontom helyes.20 éves vagyo. Akármikor lehetőséget érez próbál megsérteni, majd amikor meg akarom magam védeni úgy tesz mintha nem hallaná amit mondtam és elmegy.
2020. dec. 26. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
annnyiból ismerős, hogy életemben alig láttam, és nemrég úgy alakult, hogy gyakran láthatjuk egymás, és ő is teljesen úgy kezel, mint egy gyereket, akinek az anyja mellett a helye. félelmetes. korábban nem gondoltam, hogy ilyen létezik. éppen hogy az apák az önálló életre nevelik gyerekeiket, a féltestvéreimet is így nevelte, de az én esetemben nagyon fura az, hogy engem minek tekint.
2020. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
És milyen szituációkról van szó? Nem kell mindent leírni, de legalább pár példát.
2020. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!