Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 16 éves lányoto...

Elengednétek a 16 éves lányotokat iszogatni úgy hogy ott van vele az uncsitesója is?16/L

Figyelt kérdés
Lenne egy buli ahova nagyon fontos lenne elmennem mert lesz ott egy helyes srác akivel nagyon nagyon szeretnék találkozni. Ott lenne velem még a 17 éves lány uncsitesóm is szóval nem lennék egyedül meg amúgy leszünk többen is szóval ez csak ilyen baráti iszogatás lenne.
2020. dec. 28. 10:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
51%

Nem hiszem. 16 évesen még ne járjon iszogatni, még akkor sem ha egy nála alig idősebb unokatestvére is ott lesz.

Azért első körben a szüleidet kérdezd meg róla, és előre szólok, hogy a gyakori kérdések nem képez hivatkozási alapot, és azt hiszem, az álláspontjukon az sem változtatna, hogy xy-t is elengedik iszogatni a szülei.

2020. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
56%
Kizárt, ha tudom, hogy piálás lesz. Tudom, hogy valamikor-valahol úgyis inni fogsz, de nem egy buliban az én tudtommal!
2020. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Biztosan nem úgy kéretőznék el, hogy iszogatni megyek :D

Ennek egy szülő sem örülne.

2020. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%
Tuti, hogy nem engedném el, ha tudnám, hogy alkoholt fog fogyasztani. Várjon addig, amíg 18 nem lesz!
2020. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%
Hát, az nem egy plusz pont, ha úgy kérdezi meg a gyerekem, hogy elmehet-e iszogatni. Ha maga az a terv, hogy iszogatsz, akkor én nem engedném meg. Nem avval van bajom, ha valaki módjával iszik egy keveset, de ha alapból az a program, hogy csak iszogatás lesz, azt nem támogatom.
2020. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Én csak egy picit innék hogy ne legyek annyira gátlásos és félénk,de nem rúgnék be.
2020. dec. 28. 10:59
 7/29 anonim ***** válasza:
65%
Én elengedném. Én is mentem, jól éreztem magam, nem lett bajom.
2020. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
34%
Van fogalmatok róla, hogy a gyerekek 14-5-6 évesen már bulikba járnak és lerészegednek? Na szerintem ehhez képest a kis ivászat semmi.
2020. dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%

"Van fogalmatok róla, hogy a gyerekek 14-5-6 évesen már bulikba járnak és lerészegednek?"


És akkor ez a követendő példa? Az a jó szülő, aki még egy Jack Danielst is berak a kiskorú gyereke táskájába?

2020. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
28%
Nem azt mondom, hogy igya le magát! Atooly hogy iszik egy-két sört, szerintem nem akkora tragéfia.
2020. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!