Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szuleim vajon megengedik hogy...

Szuleim vajon megengedik hogy atjojjon a baratom szilveszterre?

Figyelt kérdés
Mindegyikunk negativ es a baratommal mar 9 honapja egyutt vagyunk es a szuleim szeretik is de eleg konzervativak (keresztenyek) es edesanyam mar az elejen leszogezte hogy nincs egyuttalvas amit tartottunk is eddig, viszont most szilvesztert szeretnenk egyitt tolteni, szerintetek megengedi? Ha nem is egyutt alvassal de hogy itt toltse az ejszakat? Csak mert noverem anno a szilvesztert a baratjaval toltotte de csak masfel ev utan. Van eselyem? Valaki hasonlo helyzetben?

2020. dec. 29. 14:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd meg őket és meg is van a válasz a kérdésedre:(
2020. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
* :)
2020. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%

Nah a gyakori népe megszavazta, hogy ott lehet, de szerintem ez anyádat baromira nem érdekli :D

Állj a sarkadra és állj ki magadért vagy aludj te a barátodnál, felnőtt nő létedre, nehogy már erre is engedélyt kelljen kérni.

2020. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem igen. Mégis csak szilveszter van.
2020. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem simán. Van olyan csaj, aki az első hónapjaiban már a fiújával alszik, kereszténység ide vagy oda. Te meg ő ennyi éves csak tudjátok mit szabad és mit nem.

Boldog új évet előre is!

2020. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Update, megengedte, meg csak ra se kerdezett az alvasra amin csodalkozom mert tenyleg az ilyenek nekik tabu temak aztan lehet masik agyban xd fog aludni de nem az egyutt alvas a lenyeg

Egyebkent aki azt valaszolta hogy edesanyamtol kerdezzem annak azt valaszolnam hogy azert tettem fel a kerdest hogy tajekozodjak hogy anyukamnak lenne igaza vagy nekem es mennyi eselyem lenne es ha ugy lattam volna hogy nem sok akkor nem kerdeztem volna meg mert eleg rossz kapcsolatom van vele es neha meg hozza szolni se merek nehogy veszekedes legyen a vege

2020. dec. 29. 18:37
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
Felnőtt nőként? Szerinted? Egyedül annyi kifogása lehet, hogy idegent enged a lakásba,azt kerülgetni, etetni itatni kell. Nekem is mondták anno a szüleim, hogy amikor ott van a párom nem lehet csak úgy egy szál semmiben átlibbenni a fürdőből a hálóba, vagy ahogy apukám szokott fogalmazni, akkor nem lehet egy jót fingani se. Szóval ennyi a kellemetlenség ami egy ottalvós vendéggel jár. A szex csak egy dolog, azt lehet nappal is, biztos nem sakkoztok egész éjjel.
2020. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
22%
18 éves vagy. Nem engedélyt kell kérni, hanem közölni, hogy átjön, és itt alszik. Pont.
2020. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!