Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy a szüleim nem...

Normális hogy a szüleim nem engednek a barátnőmnél aludni? 18/f

Figyelt kérdés

Az ismerős köreimből mindenki aludt már a barátjánál vagy a barátnőjénél, és ez szerintem így van rendjén de a szüleim valahogy ezt nem így gondolják. A barátnőmmel már 3 éve vagyok együtt, és ebből gondolható hogy már voltunk együtt úgy. Nem értem a szüleimet, hiaba beszélek velük értelmesen, mindig kiabálás van az ő részükről, én még a hangom sem emelem fel de már egyből az van ha felvetődik ez a kérdés hogy mit képzelek én, hiszen ez a mi családunkban nem divat, mit akarok én házasodni? Minek érzem én magam? A barátnőm nem szégyelli magát? (miért kéne?) stb... Pár hónap múlva kijárom a sulit, nem vagyok egy rossz gyerek, nem drogozok, nem iszom, nem bulizom, sportolok rendszeresen és mégis rossznak állítanak be mert eggyütt szeretnék aludni a barátnőmmel :(

Szerintetek jogos a részükről ez? Mit tehetnék? Kérlek titeket ne hülyéskedjük el ezt a kérdést hiszen ez az egész ügy számomra nagyon rosszul esik ígyis :(

Boldog újévet!



2020. dec. 31. 20:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
18 vagy nem kell az engedélyük.
2020. dec. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem , szerintem ez nem a legnormálisabb dolog .

Boldog új évet !

2020. dec. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

mond, hogy a farkad nem csak este áll


viccet félre téve nem, nem normális. Mond hogy kapcsolatban vagy és ma ott alszol, ennyi :D

2020. dec. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Mivel a szüleid, idegesek, ha érzik, hogy már 18 évesen kicsit ©anos vagy.

Ez már csak ilyen.


De az, hogy nem vagy agresszív, legalább egy jó pont!

2020. dec. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
6%

Egyébként most nagyon is normális, az viszont nem, hogy ők ezt nem magyarázzák el normális hangon, helyette hisztiznek:

Járvány van, s a család idősebb tagjait veszélyezteted, ha eljárkálsz hozzá. FŐLEG ha úgy!


Az, hogy a nagy menő barátaid minden este átjárnak az aktuálishoz... Ne ahhoz viszonyíts!!

Attól, hogy ők mennek a * után egy komoly járvány alatt s mégse kapják el, Rád nézve nem lesz érvényes. =[

Az élet egy k.... aaakarom mondani igazságtalan, szóval Te már az első találkozáskor elkaphatod.

2020. dec. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ahogy az első és a 3. Válaszoló is írta nem kell az engedélyük, viszont félek hogy még nagyobb bajba sodrom magam ha mégis ott aludnék pl. Nem hinném hogy kitagadnának vagy hasonló, de azt a veszekedést amit akkor leművelnének a szüleim ketten... Hát nem tenném zsebre..

Igazából ez egy sakk-matt helyzet.. :/

2020. dec. 31. 21:15
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

miért nem alszik a barátnöd nálatok?

vagy alapból nem kedvelik,és nem szeretne odamenni?

(ha igy van megértem, hogy miért csak te ,, méssz" )

2020. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7.

Mert ugyanaz van, azt sem engedik. Igazából kedvelik meg minden dehát ez az ott alvósdi ez náluk tabu valamiért. Mindig a régi világgal jönnek hogy ez régen milyen szégyen volt és társai. Hihetetlen..

2020. dec. 31. 21:20
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Mondd hogy a haverokkal mész bulizni oda csak elengednek...
2020. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

anyukádéknak valószínűleg nagyon fontos az, hogy "mit szólnak hozzá mások.."

ők még úgy nőhettek fel - mármint olyan környezetben-, hogy szex csak házasságkötés után van. nem hiszem, hogy meggyőzhetők ilyen mentalitással, de azért próbálkozzál, hátha..

2020. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!