Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy bi vagyok ha ők homofóbok?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég rájöttem hogy biszexuális vagyok...Szúrópróba szerűen elmondtam anyáéknak mintha egy barátnőm lenne hogy "xy biszex, tudtátok?" (nyilvan kamu nevet találtam ki) és láttam rajtuk hogy mennyire undoruk volt meg minden...Nagyon rosszul vagyok..már az öngyilkosság is megfordult a fejemben....
2021. jan. 1. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Csak simán közlöd velük. Agyon nem ütnek. :D
2021. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Minek kell tudniuk róla? Főleg, ha úgy is cirkusz lesz a vége. A szexualitás csak rád tartozik. Senkinek sem kell tudnia, hogy nyalsz-e vagy szoptatnak....
2021. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
Lány vagy, vagy fiú?
2021. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
99%
Sehogy ne mond el, ennyi. Nem kell ezert ongyilkosnak lenni, probalj minel hamarabb fuggetlenedni es elkoltozni toluk, aztan szabad eleted lehet. Az a baj, hogy amig egyutt laksz veluk, ok tartanak el, addig nem erdemes megnyilni nekik, mert az ilyen emberek siman kirakhatnak emiatt, aztan nem lesz hova menni, az meg nem buli.
2021. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
ha azonos nemuvel csak kalandozni szeretnel akkor felesleges elmondani. ha kapcsolatot is szeretnel azonos nemuvel akkor valszeg elobb utobb rajonnek maguktol is
2021. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Ne mond el sehogy. Van/vannak, akikkel nem lehet és nem is kell őszintének lenni. Tudom, hogy a szüleid ês az lenne a legideálisabb, ha elmondhatnád, illetve tudnátok róla beszélni, tudnák kezelni ezt a témát, de ha nem megy nekik, akkor ne mond el nekik. Se neked, se nekik nem lenne konstruktív.
2021. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Ne mondd el és kész.
2021. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
amíg nem lesz komoly kapcsolatod egy veled azonos neművel nem kell elmondanod
2021. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%

en se mondom el nekik, mert utaljak a melegeket (foleg apam). majd ha lesz komoly kapcsolatom lannyal, akkor esetleg beavatom oket, de en a szerelmemet (es magamat) nem akarnam kitenni ilyen banasmodnak.

19L

2021. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Senkire nem tartozik, csak rád. Sosem értettem mit kell ezen annyira reklámozni, mondom ezt melegként... Ez a nagy comingout csak egy agyondrámázott marketingfogás, egy stílusirányzat, aminek a végeredménye az áldozatszerep magadra vállalása. Egészséges embernek erre nincs szüksége szerintem, és ez az egész semmi másra nem jó csak a környezeted frusztrálására, provokálására és arra, hogy tápáld a homofóbia tüzét (pont mint a pride). Legjobb barátomon kívül senki nem tudja rólam, mivel az emberek utolsó gondolata lenne külső és viselkedés alapján, hogy az vagyok. Igen hozzám tartozik, de nem érzem szükségét annak, hogy erről bárki tudjon. Magánügy, és ezt magamban kell tisztázni. Lehet mondani, hogy hazugságba élek, meg hogy nem vállalom fel és hasonló sablonszövegek, de kérdem én: Mit kellene felvállani egy magánügyön? Ez pontosan ugyanaz a kategória, mint hogy vállaljam fel, hogy milyet szoktam sz@rni, vagy hogy szoktam verni már elnézést.... Ez nem olyan infó, amit bárki másnak érdemes lenne tudni rólam, hiszen többre tartom magam mint egy biológiai lény egy szexuális orientációval. És igyekszek magamat nem megkülönböztetni a társadalom többi tagjától ez alapján, mert véleményem szerint egyenrangú és egyenértékű ember vagyok mindenki mással, amin a szexuális orientáció éppen annyira nem befolyásol semmit, mint az, hogy milyen kajákat szeretek, vagy az ágyam éppen a szoba melyik sarkában van. Ezek is olyan dolgok, amit nem kell tudnia másnak. Piros a boxerom, de attól még nem megyek ki az utcára egy táblával, és teszek nagy vallomást arról, hogy már pedig nekem ilyen és ilyen színű. Hogy miért? Mert senkit sem érdekel és rajtam kívül senkire nem tartozik, és nem is akarom provokálni, ingerelni a környezetemet, ezzel magam ellen hergelni az embereket és hangulatot kelteni a viselkedésemmel. Nagyjából ez a felfogásom ezzel kapcsolatban, és éppen emiatt ítélem el a pride vonaglást, a nyávogós viselkedést, az exibicionizmust az alapján, hogy XY-nak éppen ilyen-vagy olyan az orientációja.

20F

2021. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!