Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális hogy el...

Szerintetek normális hogy el vagyok rángatva túrázni? Ti szerettek 16 évesen?

Figyelt kérdés
16 vagyok, szuleim elvaltak, es amikor apukammal vagyok egy csomoszor elrangatnak turazni a baratnojevel. A baratnojenek is van egy velem idos fia, termeszetesen o se szeret. Nyilvan amikor fiatalabb voltam en is jobban elveztem 10-11 evesen, de most mar egyaltalan nem. Hiaba mondom nekik, hogy ez nagyon nem elmeny nekem, csak azert is visznek. Szerintem a velemkoruak 90%a nem szeret turazni. Velemenyek?

2021. jan. 2. 13:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem hívhatnád el magaddal egy barátodat?

Én kamaszkoromtól kezdve már mindenféle családi nyaralást és kirándulást utáltam, mert nem tudtam mit kezdeni magammal egyedül. Ugyan a családdal mentünk, mikor kisebb és mikor nagyobb családi körben, de az egész családban nincsen velem egykorú. Az összes ilyen alkalommal az történt, hogy a felnőttek összetömörültek, én az egyetlen gyerek pedig pedig programtól függően ott ücsörögtem mellettük vagy éppen kullogtam utánuk. Velem senki nem foglalkozott, nem tudtam senkivel játszani, nem tudtam senkivel beszélgetni stb. és a legtöbbször olyan helyekre mentünk, ahol nem is lehetett csinálni semmi egyebet, nem volt társaságom. Úgyhogy csak nyűglődtem, untam vagy kiskoromban még hisztiztem is, mert nem szerettem menni, kötelező volt. Később pedig mindig elvittük az egyik barátnőmet is, illetve én is voltam velük párszor itt-ott és úgy már mindjárt más volt. Kérdezz rá, ha esetleg úgy már neked is szimpatikusabb lenne.

2021. jan. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
16-os, szóval valakinek csak akkor lehet életcélja ha túrázik? Sok eszed van, látom. Egyébként meg azok akik azt írák, hogy kilehet birni stb; igen, ki lehet, de en se varom el apukamtol hogy jatszon velem valami jatekot, mert az meg ot nem erdekli. Aki pedig kerdezte, hogy az orszag milyen helyeire jarunk, borsodi vagyok, legtobbszor csak a kozeli bukkbe, ahol mar tobb tizszer voltam es nagyon unalmas mar. Aki pedig egyetert velem annak koszonom szepen! Illetve valaki irta, hogy hatarozottan megmondana nekik, volt, hogy mar en is megmondtam, de utanna napokig ment a sertodes, hogy erre nem vagyok kepes stb. Utolso, azzal pedig hogy elhivok havert az a problema, hogy ahogy irtam is, a velemkoruak 90%-a nem szeret turazni, szoval ez se opcio. Egyebkent a baratnoje nagyon kedves meg minden, birom oket, de ezt sose ertettem miert kell.
2021. jan. 3. 11:29
 23/31 anonim ***** válasza:
47%
Egy elkényeztetett, buta gyerek vagy. Ez a te problémád. Eddig normális válaszoltak neked, erre itt mocskolsz mindent és mindenkit. Gratulálok.
2021. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Senkit nem mocskoltam, pont az, hogy engem mocskolnak az emberek.
2021. jan. 3. 11:33
 25/31 A kérdező kommentje:
A temeto meg ures
2021. jan. 3. 11:34
 26/31 anonim ***** válasza:
23%

Igen, ezekből a válaszaidból is látszik, mennyire egy elkényeztetett semmirekellő vagy...

Szülők elváltak, anyuci mindent megenged, csak foglalkoznia ne kelljen vele, ellenben apád, aki szeretne veled (is) programokat, ő maga a gonosz...


Szerintem szállj egy kicsit magadba...

2021. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Te hogy mereszeled nulla ismerettel szidni az anyamat? O a legjobb ember, akit valaha is ismertem, szoval szadra ne merd venni. Mibol gondolod, hogy o nem foglalkozik velem?
2021. jan. 3. 11:59
 28/31 anonim ***** válasza:
78%

A Bükk az a nagyon szép hely!

Megértem, hogy más hobbijaid vannak, de kívánom neked, hogy attól rosszabb dolgok ne történjenek veled, mint a túrázás!

2021. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
82%

19 éves vagyok, nagyjából veled egykorú. Én nagyon szeretek túrázni, világéletemben szerettem. Nekem is elváltak a szüleim, nagyon szerettem apámmal vadkempingezni nyaranta, igazából az egyetlen dolog volt amit élveztem csinálni vele. Most már a párommal és a barátainkkal járunk túrázni,és mind nagyon élvezzük.

Valószínűleg zavart volna, ha anno apám új nője is jött volna, ezt meg tudom érteni. Meg azt is, hogy mindenki mást szeret csinálni, de na, azért az a kijelentés, hogy a 16 évesek 90% nem szeret túrázni, nos, elég erős. Minden barátom szeret, 16 évesen is szeretett, ismerőseim nagy része szintén.

Elhiszem, hogy nem élvezed annyira, de ha mást nem tudtok csinálni együtt, akkor szerintem bírd ki. Legalább tölthetsz időt apáddal.

2021. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
98%

Szia! A geocatching izgalmasabbá teszi a túrázást, keress rá. :) geocatching.hu

(Lényegében kincskeresés.)

2021. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!