Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális hogy el...

Szerintetek normális hogy el vagyok rángatva túrázni? Ti szerettek 16 évesen?

Figyelt kérdés
16 vagyok, szuleim elvaltak, es amikor apukammal vagyok egy csomoszor elrangatnak turazni a baratnojevel. A baratnojenek is van egy velem idos fia, termeszetesen o se szeret. Nyilvan amikor fiatalabb voltam en is jobban elveztem 10-11 evesen, de most mar egyaltalan nem. Hiaba mondom nekik, hogy ez nagyon nem elmeny nekem, csak azert is visznek. Szerintem a velemkoruak 90%a nem szeret turazni. Velemenyek?

2021. jan. 2. 13:13
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk pont a túrázás az, ami kortól, nemtől függetlenül végezhető dolog.


Ettől függetlenül meg tudom érteni, 16 évesen nekem sem az volt minden vágyam, hogy családdal túrázgassak. Igaz nem is mentünk soha sehova.


Most azért 30+ évesen már kicsit irigykedve nézem, hogy családostul kirándulnak, túráznak az emberek.


De, ennek ellenére rendszeres túrázóként sem anyámékkal mennék most sem, pedig szeretem a társaságot, vannak barátaim, ismerőseim akikkel eljárok.

2021. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!