Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogyha a szüleim...

Mit csináljak hogyha a szüleimnek nincs pénze lakásra?

Figyelt kérdés

Panel lakásban élek a szulokkel szuletesem ota es nagyon kicsi mar felnottként es borzaszto. Egesz eletemet meg gyerekkoromat vegigkiserte az hogy szomszedok atjonnek vagy ok hangoskodnak vagy halljak ahogy en beszelek vagy barmi mas. Baratnőm sem volt soha mert szulok itthon vannak es egy 8 nm kis szobaba nehez mert egy embernek is kicsi. Nincs hely semminek kinőttem mert mar 28 vagyok de nincs penzem hazra mert nincs önerom hiaba dolgozok 7 eve illetve az alberlet arak is az egekbe vannak. A penzt gyujtom de kb 15 ev mire osszegyulik egy házra hogy ne kelljen annyi hitelt felvenni de akkor mar 43 eves leszek addig biztos mem birnám ki. Tehát hogyan lehet hitel es szuloi segitseg nelkul hazat venni? Mi kell hozza mert nem akarok varni 15 evig meg plusszban.

28/F


2021. jan. 3. 11:00
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
51%
Cuccolj össze barátnőddel albérletbe.
2021. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Nincs barátnőm de irtam a kerdesemben is.
2021. jan. 3. 11:07
 3/60 anonim ***** válasza:
93%

Most aránylag alacsonyak a hitel árak. Az az irány. Valami kis lakás.


Amúgy tényleg nagyon nehéz ez.

2021. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
94%
Nem kötelező saját családi házban élni. Költözz albérletbe, akár lakótársakkal, ha a jelenlegi helyzet zavar. És később, ha lesz párod, közösen már könnyebb sajátra gyűjteni.
2021. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
87%
Irány külföld
2021. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
36%

Veszel egy félkész házat például és majd felujítod...a környéken láttam egy lakás hírdetést (kertes) 9 millió forintért, 2 szobás. A házat nem láttam, de nem véletlenül adják ilyen olcsón...ha a házzal van probléma (ha elég putrisan néz ki pl) azon lehet javítnai bőven, de az is évek kérdése..


Mikor szüleim megvették ezt a lakást, nem hogy víz de még wc se volt benne na meg áram..de 15 év sikerült annyira kipofozni hogy elég élhető lakás lett belőle..csak 15 év kellett hozzá.

2021. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
Kulfold azt hogy? Ahhoz is milliok kellennek mert ha kimesz vhol lakni kell amig munkat nem talal az ember. Nyelvtudas szinten profi nyelvtudas. A kulfoldi munkakozvetitok legtobbje meg kamu. Akik kimentek azok sokan ismerosokhoz rokonokhoz mentek es nem ugy hogy bele az ismeretlenbe. Alberlet az ne opcio mert ha osdzekoltozok lakotarsakkal idegenekkel akkor szinten ott vagyok ahol most hogy majd egy 8-10 nm kis lyukban kell hogy eljek. Hitelt csak ugy meg nem adnak. Azert mar 28 vagyok tehat az osszes lehetseges opciokat atgondoltam de semmi otletem mar nincs.
2021. jan. 3. 11:15
 8/60 A kérdező kommentje:
Jelenleg kb. 2 millio ft megtakaritott penzem van es abbol nem futja semmire.
2021. jan. 3. 11:16
 9/60 anonim ***** válasza:
98%
A külföld jó megoldás lehet. Nem kiköltözni, hanem téli,nyári szezonmunkákat vállalni, a legtöbb helyen biztosítanak szállást.
2021. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
98%
Annak idején megnősültem nem akartam az anyósék lakon kimentem Tengízbe egy évre utána lehetett építkezni nem volt egy leány álom kint dolgozni . Meg érte .
2021. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!