Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz, hogy 22 évesen megvisel...

Gáz, hogy 22 évesen megvisel a szüleim válása?

Figyelt kérdés

Anyám az utóbbi 1 évben teljesen megváltozott, hosszú lenne kifejteni.

Még itthon lakom, mert tanulok. A párommal eddig esküvőben gondolkodtunk, de rettegek, hogy olyan leszek, mint az anyám. Van 2 fiatalabb testvérem, 18 és 16 évesek, őket is féltem a változástól.

Megvisel ez az egész, de tudom, hogy már nem vagyok kisiskolás, el kéne viselnem. Sosem hittem, hogy el fognak válni.



2021. jan. 3. 17:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális reakció. Sajnálom, hogy ez történt. Kitartást.❤️
2021. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Ez egy "gyászfolyamat". Ha elakadsz benne, vannak segítőkönyvek, amik segítenek a túllevésben. A rettegés viszont akadályoz téged, azon valahogy próbálj túlemelkedni. Pl.: "Ok, félek, attól, hogy olyan leszek, mint anyám. De ez csak egy félelem, senki nem tudja, hogy így lesz-e? Ebben hasonlítok anyámra, ebben nem. Milyen szeretnék lenni?" Erről is vannak pszichológiai könyvek, amelyek segíthetnek.
2021. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat, nagyon jól esnek!
2021. jan. 3. 19:12
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját válásomtól rettegek.

Kitartást

2021. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. 31 vagyok, férjjel és két gyerekkel, ráadásul már 8-9 éve nem is lakom a szüleimmel. De így is megviselne. Sajnálom a dolgot, kitartást neked és a tesóidnak is. 😕
2021. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
97%
Telejsen normális. Az ember mindig is szeretné, ha a szülei boldogan élnének együtt, kortól függetlenül.
2021. jan. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!