Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak sztem lesz ennek rossz vége?

Csak sztem lesz ennek rossz vége?

Figyelt kérdés

16./F vagyok a bátyám 18.

Hát igazából, hogy úgy mondjam amióta betöltötte a 18-at kb féléve eléggé megváltozott.

Nem úgy értem, hogy most itt most milyen balhékat csinál hanem így mindennapi dolgokba.

Semmit sem úgy csinál ahogy a szüleink tanították nekünk.

Külön szobánk van és amíg nem volt 18 a szüleink azért számon kérték a rendet meg stb.

De amióta betöltötte már semmit sem úgy tart ahogy régen.

És megfigyeltem de direkt mindent fordítva csinál ahogyan tanították neki.

Szándékosan csak azért is kifordítva veszi le a nadrágot és úgy hagyja és másnap úgy veszi fel.

Ha már száraz neki a mosott ruhája nem várja meg a vasalást hanem szó nélkül elveszi és nem érdekli,nem hajtja össze a ruháit hanem csak bevágja a szekrényébe meg stb.

Ebből már régebben is voltak konfliktusok egyébként, hogy őt nem érdekli ő biztos nem fog ilyen hülyeségekkel foglalkozni csak legyen tiszta és szevasz de akkor még nem nagyon mert komolyabban fellázadni.

Meg például olyan is volt, hogy kivett a hűtőből egy kaját és akkor mondták neki az megmelegítenék jobb lenne és erre azt mondta neki jó hidegen és kész aztán felment a szobájába.

Mostmár nyilván a szüleim rá hagyják mert ha 18 éven keresztül ellenkezett ezekkel akkor már nyilván nem fog megváltozni csak nem tudom.

Sztetek csak én gondolom túl ezeket a dolgokat, hogy lehet elment egy rossz irányba?


2021. jan. 4. 21:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem te gondolod túl, és szerintem titeket hivatásos katonák nevelnek.
2021. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz rossz vége, csak most már mindent úgy csinál, ahogy saját magának tetszik. Ez nem dac, csak rájött, hogy nem olyan mint a szüleitek, vagy te. Nekem szimpatikus, hogy nem olyan seg*dugasz mint te, nem olyan karót nyelt. :) Én sem csinálok semmit úgy mint anyám, haragszik is érte, pedig tényleg csak semmi nem tetszik úgy ahogy ő azt gondolja.
2021. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk nem is nagyon szokás vasalni mosás után...
2021. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
35%
Ez ilyen tini butaság.. :-) A törvény az, hogy olyan nőt választasz, mint anyád, vagy az ellenkezőjét.. olyan leszel, mint apád, vagy az ellenkezője.. :-) igazából ez ösztönös.. ilyenkor a leválási fázisban a tini.. ilyen. Keresi magát.. Jó tesó vagy, hogy figyelsz.. akár azt is észre vennéd, ha drogozna.. lázad igen.. direkt mindent fordítva csinál, (tehát úgy ahogy ilyenkor kell) de fel sem foja.. azt hiszi máshogy csinál mindent.. :-))
2021. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
33%

Azert ennyire nem kell le oltani a kerdezot szerintem...


Nekem meg a tesoja egy hulyegyerek kent jott le kb.... most amig a szuloknel lakik olyan nehez szot fogadni? Kell a folosleges feszultseg? Miert? Majd ha kulon koltozik okoskodjon maganak meg jarjon kiforditott nadragban ha nem zavarja hogy ennyire ostobanak nezik...

2021. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
36%

Nem is a szófogadás, de ha egyszer tényleg finomabb megmelegítve az az étel, jobb kivasalva az a ruha? Ellensége saját magának, csak azért, hogy ne a szüleinek legyen igaza?

Ez engem a 3 éves kislányomra emlékeztet, aki - ha olyan hangulatban van - mindig mindenre nemet mond és a tökéletes ellenkezőjét akarja annak, amit javaslunk. De teljesen mechanikusan, ezért ezzel néha egészen vicces ellentmondásokba tudjuk belevinni, amikor jót nevetünk rajta. :-)))

Hát a bátyád 18 évesen itt tart, kérdező! :-)))

2021. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nem is az, hogy 18 évesen itt tart.

Mindigis ilyen volt.

Ez volt benne csak amíg nem töltötte be a 18-at addig nagyjából 80%-os sikerrel a szüleink tudták szabályozni.

2021. jan. 4. 23:14
 8/29 A kérdező kommentje:
De amúgy voltak ezekből konfliktusok bőven az évek alatt.
2021. jan. 4. 23:15
 9/29 anonim ***** válasza:
83%

Jézusom nekem inkább a kérdező furcsa egy kicsit... már bocsánat de, húha elveszi a tiszta, száraz ruháját.. hát ebből biztos nagy baj lesz.


Nem feltétlen kell mindent úgy csinálni ahogy a szüleid mondják, mindenkinek van egyénisége

2021. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
59%
Hat ez a hulyegyerek messze van az egyenisegtol
2021. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!