Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kéne tennem? Eddig teljese...

Mit kéne tennem? Eddig teljesen jó volt a kapcsolatom a szüleimmel (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval nevelőapummal és anyukámmal élek,mert az igazi apám enyhén szólva nem normális. Nagyon gyors hangulatingadozásai vannak,fizikailag is bántott amikor 1 évig nála laktam. Anyukámmal 2 nap alatt elromlott a kapcsolatom,pedig mindig mindent megbeszéltünk és számíthattunk egymásra. Legtöbbször mindent megcsináltam amit kértek. Viszont tegnapelőtt ki kellett cserélnem a telefonom az övével,mert ami nálam volt azt nem tudtam volna használni az online oktatáshoz. Természetesen nem töröltem le semmit,bíztam benne hogy mivel 1 hónap és 17 leszek,már nem kutakodik a magánéletemben. Meglátott pár 'olyan' képet,és egy videót, amit a páromnak küldtem még régebben (lassan két éve együtt vagyunk) és ő ugye erősen vallásos,ez szembemegy az erkölcsi elveivel. Bár ő 14 évesen már dohányzott és 30 évesekkel volt együtt,de miutàn ezt a pár intim képet meglátta teljesen elborult az agya. Azóta nem szól hozzám, csak ha éppen undorítónak,vagy betegelméjűnek akar hívni,elvileg depresszióba esett miattam és már egyáltalàn nem beszélünk. Lehet velem van a baj,de nem igazán értem,hiszen nem random embernek küldtem. Esetleg van valami megoldás amivel megjavíthatom a kapcsolatunkat? Beszélni nem lehet vele,folyamatosan csak szid és már ígyis eléggé bűntudatom van,csak a barátaim és a párom nyugtat meg hogy elvileg nem velem van a baj.. Már arra is gondoltam hogy lehet a vérszerinti apàmtól örököltem valamit és tényleg baj van velem agyilag,és lehet tényleg undorító vagyok ahogy ő mondja.. egész nap csak mardos a bűntudat,hiszen úgy állítja be mintha embert öltem volna vagy ilyesmi..valakinek van ötlete mit csinálhatnék?Vagy tényleg velem van a baj?

2021. jan. 4. 21:32
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
14%

“remélem sose szaporodsz“


Remèlem te sem :) ha pedig igen, elég szomorù hogy lesz*rod hogy a gyereked meztelen képeket küldözget a neten. Remèlem ha szaporodok nem megy a tied közelèbe ;)

2021. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
78%

"küldjed a képeket nyugodtan, anyád meg ne szóljon semmit" : "100% "ebből könnyen baj lehet, légy óvatos" 0%

Tipikus GYK-s mentalitás, kialakult a két tábor és középút nincsen, tertium non datur.

2021. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
"Remèlem te sem :) ha pedig igen, elég szomorù hogy lesz*rod hogy a gyereked meztelen képeket küldözget a neten." - szerencsére azért nem mindenki konzervativizmus-fertőzött Magyarországon se.
2021. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
a legjobb az hogy fel se fogta miért írtam
2021. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!