Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem szereti a páromat...

Miért nem szereti a páromat aki semmi rosszat nem tett ellene?

Figyelt kérdés
Az édesanyámnak szemmel láthatóan problémája van a párommal de nem avat abba bele,hogy mégis mi a baja vele. A páromról azt kell tudni,hogy nagyon rendes odafigyel mindig rám. Szóval egy szava sem lehetne anyumnak rá hiszen mindent megtesz azért,hogy én boldog legyek. Viszont anyumnak valamiért nem szimpatikus. Próbáltam már vele beszélni viszont azzal magyarázza a dolgot,hogy a párom miért nem jöhet át hozzánk,hogy vírus van és a beteg mamámat megkel védeni a vírustól holott a mamám nem is velünk él egy háztartásba. Illetve mamám ide oda mászkál ahonnan szintén elkaphatja a vírust.Mindenféle mondva csinált kifogással elakarja üldözni őt mellőlem, nem érdekli,hogy végre boldog vagyok sok évnyi rossz kapcsolat után egy szerető kapcsolatban ő tönkre akarja ezt is tenni. Nagyon padlón vagyok lelkileg a családomba kb csak ő nem nézi jó szemmel a kapcsolatunkat a többiek mind elfogadták és velem együtt örülnek,hogy végre boldog vagyok. De anyum valamiért nem vevő arra,hogy leüljünk és megbeszéljük a dolgot azt állítja,hogy a barátommal semmi baja sincsen pedig szemmel láthatóan nem kedveli. A párom semmit nem tett ellene tényleg mindig kis tisztelettudóan állt édesanyámmal szemben. Nem szeretném elveszíteni a páromat miatta. Mit tehetnék azért,hogy legalább elmondja,hogy mi a problémája a párommal? Próbáltam már jó párszor leülni vele beszélgetni de mintha a falnak beszélnék hajtogatja tovább a kifogásait. A párom sajnos nem jó körülmények között él lehet ezzel van a gondja mivel mi jobb körülmények között élünk sokkal? Viszont mindig is arra nevelt,hogy fogadjunk el mindenkit úgy ahogy van akkor ő miért ne tartaná magát ehhez? Úgy nézz a barátomra mintha valami rossz arcú fickó lenne pedig tényleg mindent megtesz azért,hogy én boldog lehessek.
2021. jan. 5. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Milyen a kapcsolatod édesanyáddal?


Ha jó, akkor valószínűleg megijedt, hogy most más foglal le téged, kevesebbet foglalkozol vele, de az is lehet, hogy lenézi, hogy szegényebb sorból jött, és úgy gondolja, hogy így nem tud majd eltartani téged és a családot, "nem ilyet képzelt el melléd".


Ha rossz, akkor talán irigy, "nehogy már neki jó kapcsolata legyen, mikor nekem ilyen-olyan gondjaim vannak, ne legyen már boldog".

2021. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van anyád mellett férfi partner ?
2021. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!