Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Munkanélküli lettem és anyám...

Munkanélküli lettem és anyám azt mondta ne nagyon menjek ki az utcára mert neki az ciki. Hát milyen ember ez?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 10:23
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Elmúltam már bőven húsz. Sokáig folyamatosan dolgoztam. Csak furcsa hogy cikinek találja és azt nézi a szomszéd mit szól, közben meg mindig arról beszél hogy tesz mások véleményére. Rosszul esett egyszerűen!
2021. jan. 7. 12:05
 12/33 anonim ***** válasza:
20%
Szóval, mi a kérdés?
2021. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
49%
Kérdés, hogy miért vesztetted el a munkahelyed. Ha azért mert lusta vagy dolgozni, az valóban szégyen. Ha azért, mert kirúgtak vagy eleged lett, az más dolog. De ez amúgy sincs az arcodra írva.
2021. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
87%
Régen volt olyan, KMK (közveszélyes munkakerülő), szerintem sok idősnek él ez a fejében most is, mintha egy jelenleg is érvényben lévő dolog lenne.
2021. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
95%
Az én Édesanyám is egy az egyben ilyen,ma már azért nem annyira,de régen nagyon ilyen volt.Ki mit szól majd hozzám hogy ezt csináltad?Mert engem fognak majd nézni,azt hiszik majd hogy én így neveltelek.Ilyeneket mondott mindig.De ha ő csinált valamit,akkor azt mondta hogy hol érdekel engemet a másoknak a véleménye.Régen még szégyelltem is magamat,és nem szóltam semmit,csak hallgattam beleegyezőleg,hogy igaza van.De később már megmondtam neki,hogy mit foglalkozol te vele hogy mások mit szólnak,ha engem nem érdekel,akkor téged meg mégúgyse érdekeljen.Erre ő,hogy de igenis érdekel,mert a fiam vagy.Mondtam neki hogy össze-vissza beszélsz anya már megint,tudod-e.Most akkor kinek a pártján állsz,ha a fiad vagyok,az enyémén vagy vadidegenekén?Mert a rokonságba is nálunk nagyjából ilyen emberek voltak mindig,mintha vadidegenek lettek volna,egymás előtt tették a jópofit,ha megfordultak meg már beszélték is ki a másikat.Én egy idő után meg is szakítottam mindenkivel a kapcsolatot,nekem ilyen sokszínű rokonságra nem volt szükségem.Azóta már anyám is beletörődött nagyjából,hogy ki mit beszél,de még nem teljes mértékben.Ezért szerintem majd egyszer a te anyukád is befogja látni,hogy értelmetlen dolgokon aggodalmaskodik,csak az a kérdés hogy mennyi időnek kell ehhez még eltelnie.
2021. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Simán megszűnt a munkahely. Csak néha úgy érzem képmutató...
2021. jan. 7. 13:03
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudnák a munkanélküliségedet idegenek? Vagy valami kommunában éltek? Nem is értem. Egyébként sem szégyen, főleg ha önhibádon kívül történt. Anyád kicsit szálljon magába. A gyerekünket támogatni kell lelkileg, nem belerúgni ott ahol csak tudunk...
2021. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó jó nagy tűrhő. Van valami lelki fusztrációd?
2021. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
86%
19-es vagyok. Bocs utolsó előttinek, azaz a 17-esnek szólt.
2021. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
21%
A kérdező anyja nem lehet olyan idős, hogy tudhatná mi az a KMK. Max. az ő anyja.
2021. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!