Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legfájdalmasabb...

Mi volt a legfájdalmasabb dolog, amit a szüleid mondtak Neked?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 16:36
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/115 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem azért elég jó volt a gyerekkorom szerencsére, meg anyukámat is szeretem, de most a 108-ról nekem is eszembe jutott, hogy ezt a "lány létedre milyen trehány vagy, így egy fiúnak sem fogsz kelleni" ezt én is sokszor megkaptam. Ez akkor eléggé lelombozott.
2021. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/115 anonim ***** válasza:
87%

Gyerekkoromban(6-10évesen) azt hallgattam, hogy egyedül fogok meghalni,a mi szarul esett. Ezt elég sokáig mondták, ha valami rosszat csináltam.

De legjobban talán az érintett meg, mikor apám megkérdezte, hogy nem gondolkodom-e az öngyilkosságon. Legszebb ebben az, hogy de, körülbelül 4 éve.:)

2021. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/115 anonim ***** válasza:
98%
Ami még eléggé megmaradt, mikor 11 évesen elkezdtem menstruálni, ha veszekedtünk, folyamatosan azt mondogatta, hogy ,,Én mosom a véres bugyogóidat", felhozva ezt valamiféle érvként. Természetesen azóta én mosok magamra mindent, de ez nem nagyon könnyítette meg a mentruáláshoz való egészséges hozzáállásom.
2021. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/115 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelők! A szívem hasad meg miközben olvasom a bántó szavakat, amiket úgy gondolom, hogy senki nem érdemelt meg. Nagyon elkeserítő, hogy sokszor pont otthon éri a legtöbbször bántás az embereket. Én azonban kívánom, hogy az élet ezt máshol pótolja Nektek szeretettel, és sikerekkel.
2021. jan. 14. 08:33
 115/115 Röcsögei Péter ***** válasza:
100%

Apám: nem értesz semmihez, segítség helyett csak hátra mozdítasz és játékot csinálsz a munkából. Előtte összetörte a polcrendszert, amihez áthívott, hogy szedjem szét, én meg csak előkészítettem a kulcsokat. A türelem nincs a szótárában.

Anyám: ebben a lányban van pár vonó, nem illik hozzád! Ki tudja, milyen goromba betegséget kapsz el tőle. Még ide szüli neked a másik palija gyerekét, és aztán nem teheted ki őket, mert védi a törvény. Túl vékony, biztosan nem beteg? Ránézésre nem élne túl egy szülést. Ha nálad hal meg, mit csinálsz a gyerekkel, aki nem is biztos a tiéd?

2021. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!