Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Annyira kényelmes és jó...

Annyira kényelmes és jó itthon lakni, szégyen ez? 22/f

Figyelt kérdés

Jaja, tehát meg szülő hotelbe vagyok, mi több nem is dolgozok, februárba jelentkezek buszsofőrnek és utána is itthon szeretnék lakni, nekem soha nem voltak barátaim, barátnőm senki nem beszél velem, nincs személyiségem annyi vagyok, hogy megtudtam csinálni ezt a jogsit meg egy érettségit , ennyi volt bennem. Fejlődni sem tudok, nem érdekel semmi.


Szüleimet nem érdekli a dolog, csak "vigyázz magadra" mondják. Van másik házunk, de oda nem akarok menni mert kórház mellett van és mentő meg a forgalom zaja miatt nem tudok aludni rendesen.


2021. jan. 10. 01:38
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
87%
Az nem gáz, hogy otthon élsz, de igen csak illene dolgoznod és besegítened minimum az anyagiakba. A te szüleid sem lesznek már fiatalabbak. Minden évvel idősebbek, fáradtabbak, gyengébbek lesznek.
2021. jan. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
52%

Tipikus gazdag szülök élettelen gyereke az hogy otthon laksz nem feltétlen baj. nekem soha nem voltak barátaim, barátnőm senki nem beszél velem, nincs személyiségem annyi vagyok, hogy megtudtam csinálni ezt a jogsit meg egy érettségit , ennyi volt bennem. Fejlődni sem tudok, nem érdekel semmi.""

De ez már nagy baj.

2021. jan. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2021. jan. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
36%

Nincs ezzel semmi baj, csak divattá vált ez a hülye “mamahotel” kifejezés, holott többségében a suttyók menekülnek otthonról. Én is csak azért tettem így, mert a szükség így hozta, egyébként maradtam volna és a mai napig szívesen és frekventáltan megyek haza.


Számtalan kortársam van (24), ahol több ingatlan is rendelkezésre áll kiadva, és/vagy csak a szülői ház árából kijönne 4-5 lakás, tehát semmilyen szinten nem az anyagiakon vagy a kényelmen múlna, mégis jól megvannak együtt. Persze, árnyalataiban kell vizsgálni a kérdést, nem ugyanaz egy szoba a panelban közös fürdővel, “mérgező” szülők mellett, vagy egy szép házban saját lakrész, olyan szülőkkel, akik közelségének örülsz.

2021. jan. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
94%

"nincs személyiségem annyi vagyok, hogy megtudtam csinálni ezt a jogsit meg egy érettségit , ennyi volt bennem. Fejlődni sem tudok, nem érdekel semmi."


Ennyit egy buta ember nem tudna megállapítani magáról.

2021. jan. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
94%

A szülői házban nem szégyen lakni, úgyhogy ha a szüleid sem zavarja ez akkor tulajdonképpen elhanyagolható dolog.


Hogy érted, hogy nincs személyiséged? Biztos vagyok benne, hogy van, inkább az itt a probléma, hogy zárkózott vagy, nem-e? Esetleg próbálj meg online ismerkedni ha élőben nem megy, ezt nem próbáltad? Egyszerűbben elérhetsz többféle embert online és önbizalmad is javíthatod ha jót fogsz ki.

Valamint próbálkozz nyitni a világ felé is amikor adatik egy lehetőség és ne abban a hitben élj, hogy eddig se barátkozott veled senki, ezután miért tenné mert ez nagyon nem így van. Biztos vagyok benne, hogy sokkal több vagy ennél.


Sok szerencsét!

2021. jan. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
51%

#4:igen, ezt hívják mamahotelnek. Jellemző a generációdra (24) és borzalmas. Felnőni képtelen, életképtelen fiatalok. Akiknek még lehetőségük is megvan (pénz, lakás), de képtelenek elköltözni.

A szülőkkel remek kapcsolatban lehet maradni attól, hogy elköltözöl.

2021. jan. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
72%
Természetes és fontos lépés a szülőktől való elszakadás.
2021. jan. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2021. jan. 10. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
61%
Szeretem olvasni amikor a mamahotelesek erőlködnek megmagyarázni miért nem önállóak 😂 ez a kérdés legalább őszinte és bevallja, hogy nem akar változtatni
2021. jan. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!