Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális anya? 16L

Szerintetek normális anya? 16L

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy rossz vagyok matekból. Ma is kaptam egy 1-est és anya szokásosan kiborult...ordibált velem és azt mondta, hogy írni fog az ofőmnek, hogy buktasson meg matekból. :) De ezt a tanár se teheti meg mert 2,60-ra állok. Vélemény?
2021. jan. 11. 16:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Bocsi, hogy ezt mondom édesanyádra, de szerintem k*rvára elment neki az esze. Igazából nincs mit hozzáfűznöm nekem se azokhoz, amiket írtál. Nem állsz bukásra, de igazából még kettesre se. Ilyesfajta átlagra még a hármast is meg kéne, hogy adják félévkor, meg év végén.
2021. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
Anyukád kicsit irányítás mániás és maximálista, csak kár, hogy ezt rajtad akarja gyakorolni, nem a saját dogát tökéletesen csinálni.
2021. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Beszelj vele, hogy inkabb keressetek neked egy matek tanart, aki tud korrepetalni. Van aki jo matekbol, de mas targybol annyira nem. Neked a matek az ami nem megy (legalabbis ezt az egyet emlitetted). Nem lehet mindenki penge matekos!
2021. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
1es. A matek pont nem olyan tantárgy, hogy beseggeled aztán megy.
2021. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
...az első válaszoló pedig szintén nem találja a helyét...
2021. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Nem, témának ebben a helyzetben nem azt kell választani,hogy ne sikerüljön,azon kéne hogy gondolkozni,hogy hogy sikerülhetne,és hogy azt hogy lehet megvalósítani.

Igaza van az 5-ös válaszolónak is. Amennyiben nem rendelkezel annyi gyakorlattal(pl ha már 100000x végeztél el egy műveletet,akkor ha meglátsz egy példát más számokkal,akkor azok a más számok nem fognak megzavarni,menni fog egyből), vagy nem is érted a működési elvet,nem is fog menni.

2021. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezd már meg tőle, ő hányas volt matekból? Mert ha nagyon ment neki, akkor talán korrepetálhatna Téged! Ha viszont neki sem ment valami jól, akkor tőle örökölhetted a matek-tehetségedet, s ezen miért akad ki?
2021. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%

drága hatoska, jó helyen vagyok, megvagyok.


A kérdező mondjuk a gyk helyett lóghatna a könyv fölött. Gondolom, anyu látja, hogy lószart nem tanul,, minden más fontosabb. NEm csoda, ha néha elszakad a cérna. 2,6-ra áll félév előtt, és ahelyett, hogy azon lenne, javítson, inkább szerez egy egyest. Gondolom, hasonló kaliberú+ű 16 évesek vagytok...

2021. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
Írjon akkor a tanárnak, ha nem állsz bukásra, nem buktathat meg úgysem.
2021. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
9. Én pl 2 gyerekes anya vagyok, de ez egy anyától kicsit se oké.
2021. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!