Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámat szétveri az ideg...

Apámat szétveri az ideg miattam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Apám kb 3 hónapja kitalálta, hogy egy apa-fia vállalkozást akar indítani 70 éves korára. Nem nagyon volt beleszólásom mert minden jót mondott róla, hogy nagyon kevés melóval megússzuk, légyszilégyszilégyszi, ha szeretsz akkor elvállalod, meg hát egy egyszerű dolognak is hitte. Nem részletezném, hogy mit, de egy home office vállalkozást. Azt hitte, hipp-hopp megleszünk vele és megszedjük vele magunkat mint állat. Jelenleg van 1000 ft bevételünk a dologból, de kiadásunk jelenleg 150000 forintnál tart (KATA + minden más kiadás). Igazából azon cseszi fel magát, hogy 99%-ban ő dolgozik, megszakad, éjjel-nappal dolgozik, konkrétan feleslegesen. Én pedig magamtól max 1%-ot tudtam belenyújtani egyetemista létemre, egyszerűen nem volt lelki erőm semmit sem csinálni, főleg nem ZH és vizsgaidőszakokban. Minden alkalommal, amikor beszélgetünk (nem élünk együtt, telefonon és videochaten beszélgetünk), már üvöltözik velem erről, hogy sehol nem tartunk. Én pedig lelkileg teljesen kivagyok merülve, sírógörcsöm van az egésztől, vannak hetek, amikor elvesz minden napomból 4 órát, már az elejétől rühelltem ezt az egészet. Sík ideg, de én meg teljesen háborútépázott hulla vagyok a suli miatt. Holnap megyek fel hozzá, mert felparancsolt magához most 1-2 hétig. Mihhez kezdjek? 21/f

2021. jan. 12. 23:00
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Végül felvett egy 18 éves, ezekhez értő egyéni vállalkozó középsulis srácot "helyettem".
2021. jan. 17. 14:37
 32/51 anonim ***** válasza:
40%
igen, minden kamu meg szokott oldódni hirtelen...
2021. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen gyorsan? És mihez ért ez a középsulis srác, aki helyetted dolgozni fog? Nekem ez furcsa.
2021. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

Nem olyan hirtelen, 5 napja írtam ki. Azóta kutakodtuk a netet megoldás után. Aztán egy ismerősünk ajánlotta a srácot, hogy egy nagy koponya.

Elvileg mindenhez. Marketing instagramhoz és facebookhoz, C programozás, Html programozás, java, stb.

2021. jan. 17. 16:13
 35/51 anonim ***** válasza:
98%

Jelenleg van 1000 ft bevételünk a dologból, de kiadásunk jelenleg 150000 forintnál tart (KATA + minden más kiadás)


Ja, és erre még felvesz egy alkalmazottat. Hülyébbek vagytok annál is, mint ahogy eddig látszott.

2021. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
54%

egyéni vállalkozó középsulis srác


Aham, van már ez a srác 18? Mert ugye alatta nem lehet ev... miért is tűnik nekem ez hazugságnak?

2021. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:

Pont 18. Ebben ahónapban nyitotta az EV-t.

#35 Igen, de social media marketing nélkül nem indul be. És ő ebben is segítene, mert van már benne elvileg tudása.

2021. jan. 17. 17:33
 38/51 anonim ***** válasza:
95%

Pont 18. Ebben ahónapban nyitotta az EV-t.


micsoda véletlen :D

2021. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
Elküldhetem privátban az oldalát a srácnak.
2021. jan. 17. 17:40
 40/51 Savlekotő ***** válasza:
76%
apád bipoláris is,lehet a házassága valószínű szar,és valami pót cselekvést keresett.. Ne asszisztálj hozzá..
2021. jan. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!