Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyanok, akik nem...

Vannak itt olyanok, akik nem mondták meg a szüleiknek, hogy mennyit keresnek? Nem reagáltak rosszul erre a szülők?

Figyelt kérdés

Mivel az én anyukám rendkívül anyagias és nagyon szeret a zsebemben turkálni, úgy döntöttem, nem mondom meg neki, mennyit keresek. Most váltok munkát és tudja, hogy interjúzom. Nyilván meg fogja kérdezni, hogy mennyit ajánlottak, de nem szeretném elmondani neki(k).

Ismervén őt, tartok tőle, hogy megsértődik. Nektek elfogadták ezt a döntést a szüleitek, vagy volt belőle esetleg konfliktus?



2021. jan. 13. 15:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Én szülő vagyok, huszonéves lányom van, én tudatosan nem kérdezem meg, hogy mennyit keres. Férjnél van, más városban élnek, jóban vagyunk, de én emlékszem, én sem szívesen mondtam el anno anyámnak. Annyit tudok, hogy jól keres, jó cégnél van, ami kell az megvan, utazgatnak (nem most, vírus előtt). De számszerűen nem kérdezem soha. Nem azt mondom, hogy tabu, de tényleg magánügye, úgy érzem.
2021. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%

Ha ilyen anyagias edesanyad akkor ertelmetlen az a kerdes hogy lesz e belole konfliktus..

Igen lesz. De nem baj. Majd megszokja hogy nem igazan van koze hozza mennyit keresel es azt mire koltod. Nyugodtan megsertodhet, mondj neki annyit hogy szerinted jol vagy rosszul.

Egyebkent en soha nem hallottam olyanrol hogy bárki az orromra kototte volna (testverem sem) hogy eppen mennyit keres. Ez olyan dolog amirol Te meg max a parod tud. Mindenki mas max egy becsult összegről tud.

2021. jan. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
Én kamu összeget mondok kb felét annak amit tényleg keresek.
2021. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
És ha megkérdezték, hogy mégis miért titkolod előlük, mint mondtatok?
2021. jan. 13. 15:45
 5/35 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg nem illik megkérdezni, ez csak az adott emberre, a munkáltatóra és ha van párja, rá tartozik.
2021. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem otthon laksz semmi köze hozzá
2021. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
A szülőm elkezdett számolni a pénzemmel, amikor tudta, mikor mennyi megy a számlámra, mert akkor még elmondtam neki. Olyasmire elkezdett tervezni nagy összegeket költeni, amiről látszott, hogy csak azért kellene neki, mert rákívánkozott, amúgy nem lett volna rá szükség. Ilyen kényszerré vált neki, hogy ha tudja, mennyim van, abból muszáj legyen választani valami drágát, ilyen tűzhely, amolyan barkácskészlet, rögtön el akarta mindig költeni, ami bejött pénzem.
2021. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%
8-as, ez durva:(
2021. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy valami idióta lepontozza a teljesen normális válaszokat is.
2021. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%
Eszembe nem jutott volna megmondani a szüleimnek, hogy mennyit keresek. Pedig évekig náluk laktam még azután, hogy elkezdtem dolgozni. Én sem tudtam, hogy az ő fizetésük mennyi. Azt egyeztettük, hogy mennyi pénzt adjak haza, ameddig még ott lakom, ennél több szó nem esett erről. Mindannyiunk számára ez volt a természetes.
2021. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!