Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet ezt feldolgozni? ...

Hogyan lehet ezt feldolgozni? Titeket milyen lelki és fizikai bántalmazás ért?

Figyelt kérdés

Nekem lelki:A testvéremet kelett megvernem, nevelőanyám kényszerített rá. Ha nem ütöttem úgy, ahogy elvárta, akkor megmutatta rajtam, hogy hogyan kell csinálni, és addig ütött, ameddig nem ütöttem meg a testvéremet.



Fizikai:Nem nagyon tudok választani. Mondjuk mikor nyújtófával addig ütöttek még agyrázkódást nem kaptam és a kezem a háromszorosára dagadt, meg tiszta hurkás lettem mindenhol az rossz volt.


De halálfélelmem akkor volt igazán, mikor a kerti medencénkben a víz alatt folytogattak. Nem játékból lenyomtak, hanem utolsó pillanatban húztak fel,mikor már elengedtet az életedet, hogy na most tényleg megfulladok.


Nem sikerült feldolgoznom.



2021. jan. 14. 07:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
46%
aki fojtogatott az is a nevelőanyád volt? sablonszövegen kívül nem jut eszembe más mint hogy : örülj hogy végetért, csinálj olyan dolgokat amik jók engedj meg magadnak sok mindent, érezd magad szabadnak, csinálj pár hülyeséget. és... egy szerető pár szerintem nagyon javít az ember hangulatán és segíthet továbblépni! a pszichológus sajna nem tudja átérezni de aki szeret az igen. nekem kisebb dolgokat se sikerül és az szokott segíteni ha beszélek róla, leírom különböző emnbereknek, akár megírhatod történertként, van interaktív történet fórum ahol opciód is lesz a történetben bármire amit akkor tettél volna. episode a neve ennek a játéknak,oda lehet írni is. a pszichoterápiák is úgy működnek hogy felnyitod sebeid de itt már megtörtént és...addig rajzolsz, beszélsz, írsz e témában ameddig meg nem nyugszol. nekem időszakokra segít.
2021. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nevelőanyám igen. Köszi a választ!
2021. jan. 14. 08:34
 3/31 anonim ***** válasza:
27%
!!!!
2021. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%

Eltűnt az első két válasz.

🤔😮 Hány éves korodtól történtek ezek, és milyen mentális bajod lett belőle?

2021. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

5 éves koromban kezdődött. Az elején nem voltak ennyire durva dolgok. Fokozatosan alakult ki, és lett ennyire rossz.

Borderline, elkerülő személyiségzavar, ptsd, depresszió, szorongás.

2021. jan. 14. 09:46
 6/31 anonim ***** válasza:
11%
Engem semmilyen. Bár már kezdek aggódni, hogy lehet, hogy ez a nem normális...
2021. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%
Apukád miért hagyta ezeket, anyukáddal mi van? Gondolom kezelnek, ha így megnevezted a betegségeid. Nevelőanyád miért csinálta ezeket? Sajnállak, tudom milyen lelki betegségekkel élni, nekem is van generalizált szorongás...Engem anyám gyűlölt 2-3 éves koromtól. Én voltam a 2.hozzászoló csak törölve lett a válaszom.
2021. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Annnnnyira tudtam, hogy borderline... én is az vagyok :(
2021. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Anyukám elhagyott minket, mikor 4 éves voltam. Nem láttam egész gyerek koromban. Nem tudtam róla semmit.

Apukám sokat volt távol a munkálya miatt, de mondjuk a verést, mint nevelési eszközt Ő sem vetette el.

Járok terápiára, de évek óta csak küzdök, és mintha nem tudnék előrébb jutni a feldolgozásban, pedig már voltam több szakembernél is.

Nevelőanyám tagadja az egészet.

2021. jan. 14. 10:48
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ő tudott ezekről a dolgokról? Írtam privit.
2021. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!