Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy senki nem...

Miért van az, hogy senki nem látja át, hogyha valaki szerepet játszik? Én észreveszem, ha valaki nem önmaga, még akkor is, ha nem is ismertem előtte. Az anyja meg az apja hogy hogy nem veszi észre?

Figyelt kérdés

A nővéremről van szó. Már első osztálytól kezdve egy felvett szerepet játszik mindenki előtt. Ő a jó kislány, ő a szent, anyuci meg apuci szeme fénye. Nem testvéri féltékenységről van szó, többen mondták már, hogy látszik rajta, hogy szerepet játszik, mesterkélt, nemcsak én gondolom így. Anyámat, apámat, meg az egész rokonságot olyan ügyesen meg tudja vezetni ezzel a szereppel, hogy észre se veszik.

Eljátsza, hogy ő az önérzet mintaszobra, a kétlábon járó becsületesség. Amikor felsős volt, kapott egy beírást, 3 napig sírt és bezárkózott a szobájába miatta. Anyám meg elkezdte mondani, hogy jaj, milyen önérzetes és tisztaszívű ez a lány, és mennyit sír azért, mert puskázott, és milyen ügyesen belátta, hogy ő volt a hibás, közbe meg csak azért sírt, mert lebukott, és a beírás mellé egyes lett a dolgozata.

Megszól mindenkit, akin haspóló van, mert k--ás, de az bezzeg nem k----ás, amikor megcsalja a barátját.

Meg nem egyszer volt olyan, hogy megvezette anyámékat, hogy egy barátnőjénél alszik, aztán a kiscsajjal meg az anyjával a boltba találkoztunk, és kiderült, hogy nem is náluk aludt. A nővérem úgy magyarázta el ezt az egészet, hogy egy másik Emese nevű osztálytársánál aludt, pedig neki csak egy Emese nevű osztálytársa van, a nyakamat teszem rá, hogy valamelyik fiújánál aludt. De ugye ő az erkölcsösség, becsületesség mintaképe.


Miért nem veszi észre senki, hogy szerepet játszik és csak álszenteskedik?


2021. jan. 14. 12:53
 1/9 Metionin ***** válasza:
94%
Sok szülő alig ismeri a saját gyerekét, azért. Örülnek hogy nincs vele gond, aztán le van tudva. Én is ismerek ilyet, mindaddig játszotta a jó kislányt amíg a szülei nem vettek neki egy lakást, utána meg hipp hopp le se szarja őket mert megkapta amit akart. A szülők meg olyan fejet vágnak mint pikachu a mémen hogy hogy lett a drága kisangyalból hirtelen egy flegma p1csa. Érdekes módon mindenkinek feltűnt a dolog, nekem (kolistársam volt), a barátnőinek, a bátyjának, a nagyinak, csak a saját szüleinek nem.
2021. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Ja, persze, nem irigység...


Hát akkor világosítsd fel az összes családtagot, hogy szerepjáték.


Aztán örülj az eredménynek. :-D

2021. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TR75 ***** válasza:
84%

"Én észreveszem, ha valaki nem önmaga, még akkor is, ha nem is ismertem előtte."

Erre nem írtál példát.

2021. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem te ellenségnek lennél kiváló, nem testvérnek!

De biztos te hibátlan vagy "Angyalka"!...ha az irigységet és a féltékenységet nem számítjuk! :D

2021. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Attól, hogy valaki ri*anc, még nem feltétlenül öltözködik is úgy. Másrészt, egyéb tulajdonságai alapján még lehet jó ember, csak mert szeret szexelni.

Itt te vagy a gáz, meg a féltékenykedésed.

2021. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Féltékeny vagy nem is kicsit.
2021. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem értek egyet azokkal akik azt írják féltékeny vagy szimplán csak idegesít téged és ennyi, sajnos én is találkoztam már ilyen emberekkel. Jó pofiznak, felveszik mások véleményét hogy szimpatikusabbnak tűnjenek. Ellene nem tudsz tenni sajnos és még szarabb helyzet hogy a testvéred, nekem az osztályomban van ilyen, legalább el tudom kerülni.
2021. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

1. A kérdező semmit nem írt magáról, nem írta, hogy kisangyalka.

2. Bármennyire hihetetlen, vannak olyan emberek, amilyen a kérdező testvére. Így manipulálnak embereket.

3. Az, hogy valaki megcsalja a párját, nem egyenlő azzal, hogy szereti a szexet. Szerethetné a szexet a párjával is, nemcsak több emberrel lehet élvezni meg szeretni a szexet. Ha meg valami nem klappol, van mindenkinek szája és tud vele pofázni, ha valami nem tetszik, vagy akár szakítani is lehet.

4. Mégis mi alapján szól le ő bárkit? Bíró talán a nővéred, hogy ítélkezik?

2021. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen egyet értek a 8-as válaszolóval!!
2021. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!