Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kene tennem szülőként?

Mit kene tennem szülőként?

Figyelt kérdés
A fiam két éve el párkapcsolatban és az egyik este egy másik leányzót hozott fel (szinte biztos vagyok benne hogy több is van köztük ) . Sajnos erről a fiam barátnője nem tud semmit. Mint korrekt ember úgy érzem szolnom kene a baratnőnek a megcsalásról. De mint szülő úgy érzem ez a fiammal szemben nem lenne szép húzás.

2021. jan. 16. 19:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Igen, tényleg az lenne a korrekt ha szólna a lánynak. Bele képzeltem magam a lány helyébe, és én is ennek örülnék. Viszont előbb a fiával beszéljen
2021. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Először a fiaddal beszélj.
2021. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

Beszélj a fiaddal!

Szembesítsd azzal,hogy megcsalta a barátnőjét. Mindenképp beszéljen ő vele a barátnőjével.

2021. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
71%
A barátnőnek joga van tudni. A fiad csak viselni fogja a tettei következményét:S
2021. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
58%

"(szinte biztos vagyok benne hogy több is van köztük"


Vagy nincs. Amúgy meg a magánügye, neked nincs jogod beleszólni

2021. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
55%
az 5-ösnek igaza van
2021. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
79%
A barátnőének van joga tudni minnél hamarább. Én már megjártam egy ilyent, a sráccal 3 éve jártam és kiderült, hogy egy éve megcsalogat. Hát ez sokkal szarabbul esik az embernek, mikor hamarabb tudja meg az igazságot...
2021. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
62%
Szülőként első helyen a saját gyereked érdekét tartsd szem előtt.
2021. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%

#8: Érdek? Miről beszélsz? Az egy fiú érdeke hogy két lányt hülyítsen, legalábbis egyet biztos.

Nem azt mondom hogy rohanj a lányhoz beköpni a fiadat, hanem beszélj a fiaddal hogy az egyik kapcsolatnak mindenképp vessen véget

2021. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
93%

Beszélj a fiaddal, és semmiképpen ne beszélj a lánnyal. Tudom szemét dolognak hangzik, de a gyereked bizalmát csak egyszer veszted el.

Én mindenképp meggyőzném a fiam,hogy ő mondja el

2021. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!