Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszéljem meg vele,...

Hogyan beszéljem meg vele, hogy ne a konyha térben cseteljen?

Figyelt kérdés

Az édesanyámnak sok zavaró szokása, amikről engem lenevelt, de saját maga nem szokik le. Nekem pl nagyon zavaró a joghurtos műanyag pohár sikálása a fém kiskanállal. Mintha nem lenne enni csendben. És ez az egyik apróság. A fő problémám azonban az, hogy a francia illetőségű hapsijával fb messengeren pittyog reggel 6tól este 11ig.

Azt most én ezért költözzek el arról a helyről, ahol én felnőttem??

Meg gondolom, hogy magányos. Akkor se jövök rá, hogy tudnám ráébreszteni, hogy marha nagy butaságokat csinál. Ha meg tudja, akkor miért nem képes arra, hogy ne karmolássza vele az idegeimet?



2021. jan. 17. 08:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
17%

Mondjuk keríthetne a szomszédságból egy kandúrt .

Mondás szerint aki egy óráig képes beszélni az más szélhámosságra is képes .

2021. jan. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%
Menj a szobádba. Gondolom, nem egy konyhában éltek.
2021. jan. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
91%

Jézusom, neked valami komoly bajod lehet! Kikaparja a maradék joghurtot a kanállal, hogy meg tudja enni, téged meg zavar? Beszél másokkal, és téged zavar?


Neked meg mi a bajod??

2021. jan. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy miért zavar,hogy anyád csetel ? komolyan kérdezem..

Szobád nincs ?

2021. jan. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
89%

Például:


Anya! Veszek egy lakást magamnak, mert idegesítesz.


Köszönöm, hogy felneveltél, de ez nekem sok.

2021. jan. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
82%

De MI sok? Ezt így nem lehet, itt ha azt tanácsoljuk, hogy ez normális, akkor az életben magányosan fog élni és meghalni, mert ezek a világ legtermészetesebb dolgai, ő meg megerősítést kap, hogy nem normális jogurtból kanállal kienni a maradékot vagy messengeren írni másoknak!


Szerintem a kérdezőnek valamilyen pszichés problémája van, inkább azt kezelje, mintsem elzárkózzon normálisan viselkedő emberek elől és a saját anyja ellen forduljon.. Ilyen egy sündisznót komolyan ritkán látni, inkább lenne hálás, hogy elviselik egy szó nélkül és segítik, hogy változzon..

2021. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

2,3,4,

Hát nekem a hétvégi reggel ne azzal kelljen már elteljen, hogy a kicsit sem kellemes messenger csengőhang 2 másodpercenkénti csengetését halljam.. 😓 Ti biztos nagyon kellemes embereket vagytok, ha ebbe így nehéz belegondolni.

Ja és 5,már szóltam neki és arra nem emlékszik, hogy szóltam. Ha viszont újra szólok akkor arra már igen, hogy vmiért előtte már egyszer szóltam.

1,sajnos volt neki és nincs már mert eü okok miatt szétmentek.

2021. jan. 17. 08:46
 8/38 anonim ***** válasza:
8%
Ha sokat pittyeg a telefon, egyszer csak kapd fel, és vágd a falhoz teljes erőből.
2021. jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
75%

#6


Épp azért írtam neki, mert vagy kamu a kérdés, vagy szociopata a kérdező.

2021. jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
97%
Jaaa! Akkor nem magával a cseteléssel van bajod, hanem a hanggal! Segíts neki átállítani a telefonját, hogy ne adjon hangot, akkor nézzen rá gyakran, vagy állítsd rezgőre, és szólj neki, hogy tartsa a zsebében, érezni fogja, hogyha üzenetet kap, mert zavar a pittyegés.
2021. jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!