Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másokat is lenéznek a szülei...

Másokat is lenéznek a szülei még felnőttként is?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Mit értesz lenézés alatt?

Én havi 1x kommunikálok velük, akkor pedig én beszélek.

Amikor otthon éltem rendszereresen lenyomtak, így most sokkal jobb a helyzet. Ha konfliktus van köztetetk, csak simán oldd fel a köteléket, és ne beszélj velük.

2021. jan. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon is, elnyomva éltem, és ez kihatott az életemre is.
2021. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Amig veluk eltem lenyomtak, megalaztak, bar ez akkor is folytatodott, ha meglatogattam oket, ha rokonoknal voltam veluk, vagy amikor ok latogattak meg. Nem latogatom meg oket evek ota, nem tartom veluk a kapcsolatot. Azota sokkal jobb az eletem, bar sajnos sokszor feljonnek a rossz emlekek.
2021. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Ohh nálunk ez nagyon megy még mindig. Én már csak mosolygok rajtuk.

A kedvencem mikor a kőműves férjemnek aki ráadásul a cégnél a kőművesek vezetője, apám akarja megmondani mit hogyan csináljom a saját házunknál - akinek nincs képesítése és ez így megy kb mindenben. 🤦‍♀️ A helyzet az, hogy már rég megtanultam kezelni és egyáltalán nem esik nehezemre a véleményemet kinyílvánitani, se a nem tetszésemet.

2021. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
99%

Nem vagy egyedül.

Ellendben szülők nélkül is van élet. Sőt. Nekem csak szülők nélkül van élet. Mert velük szenvedés volt, ezért is nem jártam igazán haza 15 éves koromtól és gimi után húztam el otthonról.


Nem mindenki való szülőnek, de ezt az ivarsejtek nem tudják és az állam is pénzt ad a gyerekért, szóval sokan bele kezdenek, akiknek nem kéne. Nekem apám megmondta, hogy csak a SzocPol miatt volt rám szükség.

2021. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár az én apám senkit nem tart egyenrangúnak saját magával, szóval nem veszem magamra.
2021. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a kapcsolatunk nagyon sokat javult azóta, hogy elköltöztem és saját családom lett. Ők is változtak, én is.
2021. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Apám nagyon arrogáns, pökhendi, mindent jobban tud, beleszól, leszól...Anyám ugyanolyan volt, de őt helyretettem, most áldozat lett, egy mártír, aki csak jót akart....
2021. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem is a mindentudó apa jutott: egyszerűen mindenbe belepofázik 0/24, neki mindenki más egy idióta, neki nem lehet megmondani semmit


Nem véletlen hogy nem tűrték meg egy munkahelyen sem, meg az ismerősök is többre vitték nála, természetesen neki mindenhez van valami negatív megjegyzése, hogy ők "biztosan csavargók" meg "lopkodnak össze-vissza" meg ilyenek



Egyszerűen már nincs kedvem beszélni se vele, rájöttem hogy nem az a dolgom az hogy az ő életét helyretegyem, hanem az hogy a sajátomból faragjak valami értelmeset: neki is ugyanezt kellene tennie, csupán nem veszi észre magát

2021. jan. 18. 22:48
 10/10 anonim ***** válasza:
ENTP-nek hangzik.
2021. jan. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!