Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan segítsek a lányomnak?

Hogyan segítsek a lányomnak?

Figyelt kérdés

Utolsó évét csinálja az egyetemen. Látom hogy megviseli. Evési zavaros, és aggódom visszaesik. Eddig kettő vizsgája után kapott pánikrohamok, hányt. Mondtam neki hagyja a francba az egészet, az egészsége fontosabb. Azt mondja nem.

Közben 2 hete küzd arcüreggyulladással, megmondta neki az orvos hogy csak a korona miatt nem fektetik be. Anyja (nem élünk már együtt) keresett neki egy pszichológust, de azt mondta a lányom ilyen hülye ezoterikus baromságokró lbeszéltek, nem akar többet. Aki kezelte régen az sajna már nem praktizál.



2021. jan. 17. 15:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
26%
Mégis miért fektetnék be bárhova egy arcüreggyulladás miatt?
2021. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

krónikus arc és melléküreggyulladással műtötték 2 éve.

de a kérdésre kértem választ, nem füll orr gégészeti konzultációt.

köszönöm

2021. jan. 17. 15:50
 3/31 anonim ***** válasza:
22%

Erős megfelelési kényszere van.

Kinek akar bizonyítani ennyire?

Evés zavaros. Ez ön elfogadási probléma.

Inkább egy család állításra kellene mennetek.

Ha ő nem akar, akkor te és az anyja.

Olvass utána, hogy működik ez a módszer

2021. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem felelt meg a pszichológus, érdemes lenne másikat keresni. Esetleg olyat, akit ő választ. Remélem nem mondja azt, hogy "na ez nem vált be, akkor nem is érdemes következőt keresni".
2021. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Az szerintem nem jó tanács, hogy hagyja a francba, hiszen lényegében alig van már neki hátra belőle. Inkább azt mondd, hogy ha most túl van feszítve és úgy érzi, az segít, nem baj, ha csúszik fél-egy évet, legalább a végzésig elmehet gyakorlatra vagy a maradék tárgyakat kényelmesebben, lassabb ütemben teljesítheti vagy bármi másra felhasználhatja a plusz időt.
2021. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
34%

Azért érdekes az arcüreges sztori, mert ahogy azzal kapcsolatban túlzol, úgy valószínűleg a többi rész is túlzás.

Ha valóban evési zavaros és pánikbeteg, akkor el kell vinni egy másik orvoshoz. Hiba volt olyan egyetemre küldeni, ami meghaladja a képességeit. Ez még egy egészséges embernek is nehéz lenne, nemhogy egy pszichés betegnek, de ezen már nem tudsz változtatni. Vidd szakemberhez, itt semmi értelme kérdezni ilyen komoly dolgot.

2021. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
Az egyetem tönkreteszi. Ő akarja vagy ti?
2021. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%

Sajnálom, mert a problémái nyilván a családban kezdődtek.

Az anyja nem él veletek.

Szerintem el van döntve a részedről, hogy a lányodat kell kezelni.

De az nem érdekel, hogy mi vezetett idáig, hogy ennyi problémája van.

3-as voltam

2021. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

Próbáljátok vele megértetni hogy semmi nem múlik ezen, ne hagyja ott azért. Még ha mindenből megbukik is mi van? Semmi. Marad még egy fél évet. Nyilván amúgy sem bukna meg ha ennyire odateszi magát.

Az a helyzet hogy a pszichológus is olyan hogy keresni kell, kipróbálni. Nekem mázlim volt mert oda jártak a doki gyerekei ahova én es a doki is olyan pályára keszült eredetileg mint én de ez közelsem így megy. Plusz nem mindegyiknek ugyan az a technikája. Valaki ezotériával meg mit tudom én mivel próbálkozik az enyém meg pl gondolkodásmódot meditációt légzőgyakorlatokat tanított segített kialakítani hogyan rendszerezzem a napom és használt. Mind2 hasznos lehet de ezek szerint a lányodhoz nem illet az akinél volt.

Röviden attól mert ez az ember nem volt megfelelő számára még vannak hozzá illőszakemberek.

Plusz ha tehetitek legalább egy napot szánjatok arra hogy kiragadjátok a tanulásból szervezzetek akár egy szombat délutánt amikor elmentek kirándulni túrázgatni. Ez nagyon fontos lenne szerintem. Plusz valami kis nyugtató gyógynövenyes teát letudna gyűrni az jó lenne..

Amit még ajánlani tudok az a tbc olaj. Én nem régóta használom és mérséklődik tőle a szorongásom, megnyugtat. Ha gondolod tudok ajánlani márkát. Remélem sikerül valamit segítenetek neki, jobbulást kívánok!

2021. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
ő akarja nagyon az egyetemet, én nem szóltam bele.
2021. jan. 17. 16:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!