Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit csináljak? 20/L

Szerintetek mit csináljak? 20/L

Figyelt kérdés

Itt a történet: Nagyon fiús ruhákat hordtam eddig, ami miatt rengeteget veszekedtem Anyuval, Apuval is. Folyton szoknyákat, csinos ruhákat vettek nekem, amiket soha nem vettem fel, és ez csak még több vitát szült.

Most eljutott egy újabb szintre ez az egész. Apa bezárta a szekrényemet, benne a kényelmes ruháimmal, amiket szeretek, és csak ezeket a szoknyákat, ruhákat, szerintük csinos felsőket hagyták meg nekem, amiket kénytelen vagyok felvenni, ha nem akarok meztelenül vagy pizsamában járni az utcán.


Most mit csináljak? Nem az én stílusom az egész, nem érzem jól magam így, ők viszont láthatóan kényszerítenek erre és nem engednek belőle. :(



2021. jan. 22. 08:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
30%
Attól félnek hogy leszbi vagy.
2021. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Jóóó, de most...na. Szoknyácskában csücsülök, mert nincs más, és ez olyan rossz...
2021. jan. 22. 08:46
 3/37 anonim ***** válasza:
11%
küldj egy képet magadról prívátban és legalább azt megmondom igazuk van-e.
2021. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
76%
Alapvetően történt egyszer is, hogy normális hangnemben leültél velük beszélni, hogy neked ez a stílusod, és nem szeretnéd, ha ezt befolyásolnák?
2021. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
87%

Most nézem a korod, 20 éves vagy, már joguk sincs korlátozni téged...

4-es voltam

2021. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Persze, hogy volt. Úgy kezdődött, hogy megmondtam, hogy én ezt nem szeretném, aztán ők ragaszkodtak hozzá, és abból lett egyre vitásabb az egész...
2021. jan. 22. 08:50
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem el, hogy 20 éves létedre nem tudsz felfeszíteni egy szekrényt, mégha tönkre is megy maga a szekrény. A kényelmetlen ruhákat meg tedd tönkre, legalább észreveszik magukat. És ideje lenne már kiállni magadért. 20 éves felnőtt nő vagy, legalábbis elviekben, legyél már egy kicsit leleményesebb.
2021. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
89%
Erre az a megoldás, hogy összeszeded a cuccaid és elköltözöl.
2021. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
81%

20 évesen a szüleid veszik a ruháidat? - No comment.

Nem szoktam ilyet írni, de ha ez tényleg igaz, költözz el!

2021. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Nem tudok elmenni, még nagyon tőlük függök sajnos, mert még tanulok. Meg nem is szeretnék elmenni, mert alapvetően szeretem őket.

A szekrényt meg nem fogom tönkretenni.

2021. jan. 22. 08:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!