Igaza van anyukámnak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy anyukámnak már 2 éve van egy párja,aki nemrég hozzánk költözött. Nagyon furcsán viselkedik velem,legalábbis én ezt így veszem észre. Ha anya nincs itthon,akkor folyamatosan bejön a szobámba,van,hogy póló nélkül,leül mellém és kínos kérdésekről kezd el beszélni,például,hogy neki az én koromban (16 évesen) volt egy barátnője,akivel mindig kint szeretkeztek a szabadban,mert a szülei nem engedték a lánynak a kapcsolatot,úgyhogy,ha bármi ilyen problémám van,neki szólhatok. Karácsonykor kicsit többet ivott a kelleténél és miközben tv-t néztünk,anya elaludt,ő pedig rátette a kezét a combomra,én pedig felálltam és bementem a szobámba. A másik pedig,hogy folyamatosan csapkodja a fenekem és hiába szólok rá,hogy ne,kinevet és folytatja. Két napja anya nem volt itthon,nekem pedig online tanítás van ugye,amikor befejeztem kinyújtózkodtam,ő pedig odajött hozzám és folyamatosan ölelgetett,hogy ,,biztos nagyon fáradt,,vagyok, alig akart elengedni,még akkor sem engedett el,mikor mondtam neki hogy hagyjon békén,ezután bementem a szobámba,ahova szerencsére nem mert bejönni. Volt arra is példa,hogy mikor zuhanyoztam bejött (a zuhanyzó üvegünk nem átlátszó teljesen,hanem ilyen recés,vagy nem tudom,hogy mondják azt,vagyis a test alakját ki lehet belőle venni),mert rájött a szapora és ne féljek,mert nem engem néz,ami nem is lenne ,,fura,,de a lakásban a földszinten van még egy wc, ahonnan ő szaladt fel.(?) Anyukámnak elmondtam a kételyeimet,amire a válasza csak az volt,hogy ,,ne gondold,hogy mert szőrösödni kezd a p*nád,már mindenkinek te kellesz) és otthagyott sértődötten.

Nekem ez nagyon kínos,sőt. Nem tudom,ti a helyemben mit gondolnátok,csak én hisztizem túl a dolgokat?



2021. jan. 23. 12:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy pedofil pali, aki rád hajt, nem anyádra. Én feljelenteném zaklatásért, majd a rendőrök kiherélik helyettem.
2021. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
79%
Pont reggel volt eszemben, hogy rég volt szóköz nélküli kérdés. Örülök, hogy jól vagy.
2021. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%
Vedd fel az ilyen beszélgetéseket, állíts neki csapdát, kamerázd le a zaklatását, aztán szólj a gyámügynek meg a rendőrségnek. Anyádat nyilvánvalóan nem érdekli, nem mer, nem akar ezzel a problémával szembesülni. Ha nem trszel semmit, előbb-utóbb annyira be fog gerjedni rád a pali, hogy megerőszakol. Ne várd meg!
2021. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Úristen anyukád de bunkó... rászabadít a lányára egy ilyen pedó kretént és még ő van megsértődve. Apukádhoz nem tudnál átmenni? Egyáltalán nem hisztized túl, ez rohadt gáz és kellemetlen. A legrosszabb az egészben, hogy te érzed magad szarul, ő meg röhög a markába.
2021. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
95%

Vedd fel a beszélgetést ha ilyen történik legközelebb és ha csak kettesben vagytok anyuddal mutasd meg neki. Ez zaklatásnak minősül.

Apuddal mi a helyzet? 😕

2021. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%
Bocsi. De ez egyértelmű hogy akar valamit tőled. Ez 100%. Csinálj v mit mert ebből baj lesz. Fiatalabra vágyik mint az anyukad, volt és lesz is meg ilyen v hasonlo a világon. Sajnos 😂😭
2021. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
89%
Rugd TÖK ,ÖN
2021. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
98%

Vegyél egy usb wifis kamerát és tedd a szobádba rejtett helyre ha bármit csinál legyen bizonyíték!!!

Ha érdekel írj mondom a kamerát.



Anyukád meg hulye, ezek miatt történnek a szexuális zaklatások

2021. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Apukám is tud róla,volt szó a hozzá költözésről,de a gyámügy miatt ez egy hosszabb folyamat. Péntektől hétfő délutánig nála vagyok. Sajnos már volt összetűzése ezzel a férfival,pont ez miatt,de neki is meg van kötve a keze,ameddig az édesanyám a gyámom,nem hozhat el csak úgy otthonról,+nem fenyegetheti meg a férfit,mert abból is neki lenne baja ezen a téren. Próbálok addig minél kevesebb időt otthon tölteni,napközben van,hogy átmegyek a barátnőmhöz és csak este megyek haza,mikor anya otthon van.

(Egyébként miért baj,ha nem írok szóközt?

2021. jan. 23. 13:23
 10/37 anonim ***** válasza:
94%

Hány éves vagy? Szerintem ön szántadból is lehetnél többet apukádnál. Mindenképpen hangfelvétel, kamera!!! Utána anyádat úgy picsán rúgják mint annak a rendje a féltve őrzött bikájával egyetemben!


Bele se gondolok ha egyszer rád mászik! Ajtód zárd mikor otthon vagy vele egyedül! Akár nappal akár éjjel! Fürdő ha zárható azt is!


Ha jól sejtem neked fent van a szobád és a fürdő, ha nem zárható egy riglit apukád szereljen oda!


Legyen nálad gázspray, bármi olyat tesz fújd le és rohanj el!

2021. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!