Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van törvény arra, hogy a...

Van törvény arra, hogy a szüleim 16 éves kortól nem kötelezhetnek GPS bekapcsolására hogy lekövethessék a tartózkodási helyem?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak és anyukámhoz helyeztek el, apukám mégis letöltette velem a Life360 alkalmazást és azóta egy folyamatos vitaforrás, hogy ne tiltsam le a helyadatokat. Nagyon rossz érzés hogy minden nap ellenőrizget.

2021. jan. 27. 15:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Ha engem apám kötelezett volna, hogy ezt tegyem, telefont se hordtam volna.


Töröld a fenébe. Anyukádhoz helyeztek. Ha anyukád is támogatja ezt, gratula neki, egy ideig ne is vigyél magaddal telefont.

2021. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Nincs.
2021. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Sehány éves kortól-korig nem kötelezhetnek. Tiltsd le a fenébe.
2021. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%

Ne viccelj már,erre törvény...

Szerintem,csak rohadt megbízhatatlan gyerek vagy,aztán azért zavar,mert ki tudja hol bánatba mászkálsz.

Bőven elmúltam 20,a mi családunk is használja,de nem azért,hogy este átbeszéljük igazat mond e mindenki a helyadatokról...

Arra jó ,ha valakivel történik valami,akkor legalább ennyi információ legyen róla.

Gondolom te meg összevissza kamuztál, aztán bebuktál.

2021. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
Még nem leszel nagykorú addig megteheti viszont ha anyukád ezt nem támogatja akkor nem teheti ezt. Ajánlom, hogy állj ki magadért az ilyen appokat gyerkeknek, fogyatékkal élőknek és demenciás időseknek találták ki.
2021. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
eszembe nem jutna ilyent rakni a gyerekem telefonjára, de ha az enyémre tettek volna sincs semmi, nem jártam olyan helyen, ami titok volt.
2021. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Anyukád mit szól ehhez?
2021. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem lesz hasznos a válaszom, mert nem tudom, tehetsz-e ellene valamit, de azt igen, hogy ez iszonyú gáz, és azon csodálkozom, hogy ez még mindig legális. Basszus, ez a másik privát szférájának a legdurvább megsértése, és eredetileg arra találták ki, hogy a bűnözőket csekkolják vele, hogy ne hagyják el a házi őrizetet, nem arra, hogy az ember a gyereke után nyomozzon. Kíváncsi vagyok, apád mit szólt volna, ha annak idején rá kötött volna az anyja nyomkövetőt.

Kisiskolás gyerekeim vannak, és rájuk se kötnék ilyet soha az életben, pedig szoktak egyedül az utcán játszani, a nagyobbik már edzésre is elmegy egyedül. Nem hogy egy 16 évesre, úristen...

2021. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Csak olvasom itt a "felháborodott" válaszokat, pedig lehet másik aspektus is.

18 éves koroig a szülő a gyám, ő felel a tetteiért.

Vagy egyszerűen csak szülő, aki félti, aggódik érte.

A kedves válaszolóról nem tudunk semmit, milyen a viselkedése, kapcsolata a szülőkkel, netán iskolával hogy áll stb.

Tudok olyanról aki ebben a korban kezdte és lett kábítószeres...

Úgyhogy én nem "ítélkeznék" egyoldalú információ forrásból.

2021. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

9!


Van egy kb ennyi idos lányom. Aggódom érte az átlagnál jobban, mert igencsak könynyen rávehető baromságokra a barátai által. Soha de soha a büdös életben eszembe nem jutna GPS-en követni se a tudtával, se a tudta nélkül.

2021. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!