Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen a nővérem velünk?

Miért ilyen a nővérem velünk?

Figyelt kérdés

Tavaly februárban született a nővérelnek gyereke. Eleinte rendben volt minden kapcsolata a szüleivel és velem. Az útóbbi fél évben kezdett megváltozni. Ha átmentünk hozzájuk sokszor azt érezte az ember csak azt nem mondják a férjével, hogy miért jöttetek. Meg tesómnak is bunkó sokszor a stílusa. A másik nagyszülők meg ha minden igaz állandóan ott vannak. Vasárnap ott voltunk aztán az apósa jött haza munkából. Haza se ment hanem egyszerre tesómékhoz ment. Meg Ők csak úgy visznek a kisgyereknek ajándékot. Mi meg csak ünnepekkor. Most meg ott tartunk hogy jó formán nem is vehetek neki semmit. Mert anyuék a szülinapra vesznek egy gyerekükülést. Tesóm meg elkezdi fizessek bele. De majd azért még eszem Neki azt amit én gondoltam. Ja meg olyan is volt, hogy ott voltak nálunk mentem a kisgyerekkel. Tesóm szerint ne rohanj vele mert elkapatom aztán otthon is gyorsan kell menni Vele. Aztán Ő meg nem bír Vele. Erre mondom ennyi elkapatás még pont bele fér. Erre nem mondtak már semmit.

Miért van az, hogy a nővérem anyósá~knak bármit lehet, bármit vehetnek nem gond, mi meg szinte semmit nem csinálhatunk. Miért van ez?



2021. febr. 3. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
És te miért nem tartod tiszteletben amit a tesód, minta gyerek anyja kér? Minek kötekedni vele?
2021. febr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert elkezdett a fiú családja felé húzni. Több ajándék, több jelenlét, stb.Nem mintha bele kellene menni az ilyesféle versenybe.
2021. febr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mennyi elkapatás fér bele az csak a szülők döntése.


Amúgy kérdezd meg tőle mi a gond. Én a helyedben ezt tenném. Elmondanám a tesómnak, hogy azt érzem nem látnak szívesen, valami baja van velem, szeretném megtudni mi az, mert nem tetszik, hogy egyre távolodunk egymástól.

2021. febr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg egyszerűbb lenne rakérdezni mint találgatni.


Abba meg nem kéne beleszólnod, hogy a szülei mit engednek meg, és hogyan akarják nevelni a gyereket.

2021. febr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eszre venne ha nem mennel hozza egy ideig? Ha nem erzed naluk jol magad, nem tetszik a viselkedese, meg ahogy megmondja, mit csinalj?
2021. febr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#1 Azért nem tartom tiszteletben amit a tesóm mond. Mert úgy vagyok Vele nehogy már az anyósáéknak mindent lehet nekünk meg semmit se.


#2 Nem is akarunk bele menni ilyes fajta versenybe. Csak ennek majd a gyerek látja

kárát. Szerintem.


#3 Nem is akarok bele szólni a nevelésbe


#4 Csak ahogy fentebb írtam az nem tetszik a férje szüleinek mindent szabad.


#5 Szerintem már nem. Csak néha bunkó a stílusuk. Amikor normálisak akkor jól elvagyok. De ha bunkók, azt érzem kár is volt jönnöm. Maradtam volna otthon.

2021. febr. 3. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Talál pont ott van a kutya elásva, hogy anyósék tiszteletben tartják a tényt ki a szűlő, ki hozza a szabályokat..

Őszinte leszek. 3 gyermekem van. Szűleim pont azok a fajták akik "csakazértis" 0 tisztelet felém férjem felé. Na azért látják baromi keveset őket mert utálok menni hozzájuk.

Anyósom 13 gyereket szűlt, soha egyetlen egyszer se oktatott ki, adott kéretlen tanácsot, ő kapásból kérdez. Nem kellenek ajándékok, csupán a tisztelet.

2021. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7. Anyuék maximálisan tisztelik Őket. Nem osszák az észt. A kérdésem az lenne feléd, hogy mi az oka hogy az anyósék bármikor vihetnek ajándékot én meg szülinapra se vigyek?
2021. febr. 3. 17:36
 9/9 A kérdező kommentje:
A #7. - nek. A csak azért is hozzá állást rám értsd. Én vagyok úgy vele, hogy az anyósák bármikor vihetnek bármit akkor csak azért is viszek én is. Ahogy fentebb írtam nekik mindent nekem semmit se szabad. Ez nem tetszik.
2021. febr. 3. 17:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!