Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mérgező a kapcsolatom az...

Mérgező a kapcsolatom az anyámmal, utál engem, én nem őt, de elegem van a folytonos hisztikből. Apukámmal jól kijövünk, de mit tegyek, hogy elkerüljem az anyámat?

Figyelt kérdés
2021. febr. 4. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Költözz apukádhoz, és kerüld el anyukád.
2021. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De együtt élnek.
2021. febr. 4. 13:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Ekkor vagy kényeztetni. Ess nekem, lecarom ez az igazság. Tudod kik a "mérgező szülők"? Akik ütnek, vernek, enni sem adnak, verbàlisan negalàznak, megerőszakoltatnak.Azok a mérgező szülök.
2021. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem, szóval az a gyerek, akit minden nap megaláznak, de egy ujjal sem érnek hozzád, minden nap ordítanak rád, de nem erőszakoltatnak meg, akkor igazából minden oké, nem? Végülis ez teljesen normális.

Olyan jó, hogy egy mondatból meg tudtad állapítani, hogy milyen problémáim vannak, tényleg ez a telepátia csodákra képes.

Most a válaszod alapján vagy egy “toxik” szülő vagy, vagy egy idióta tizenhárom éves, akinek nincs jobb dolga.

Egyébként, én 17 és fél éves vagyok, és elköltözöm, amint lehet, de most a COVID miatt nem mehetek sehová!

2021. febr. 4. 14:16
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
4-es, orbitális baromságot írtál.
2021. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Banna97 ***** válasza:

Volt már olyan, hogy beszéltetek erről, hogy tulajdonképpen miért csinálja ezt?

Le kellene ülni beszélni vele, odaállni és konkrétan megkérdezni róla, elmondani, hogy te, hogy érzed magad ezektől a dolgoktól.

Nekem is volt egy ilyen időszak anyámmal, betelt a pohár és odaálltam elé. Elmondta mit miért mond, kiabál és nagyjából így rendezni tudtuk a viszonyt.

2021. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Apukáddal nem tudsz erről beszélni? Hogy segítsen.
2021. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a 4gyes minden hol okoskodik minden feleket olvasok ès minden hol beszól valamit vagy a kèrdezönek vagy a válaszolonak. Fejezzdbe nem kell írni sehova neked te idiota kis fogyatékos... Kérdező ezt nem volt jó olvasni èn minnél hamarabb elköltöznèk amint lehet egy albérletbe aztán mennyek el dolgozni gyüjtöges ès vegyél egy saját házat. Mond meg az anyukádnak hogy szereted de ö vègette fogsz elköltözni mert kibirhatatlanul ordibál vergődik mindenen fenn akad. Ha ezt elmondod észbe kap. Ha számítasz neki egy jó anya sem akarja azt hogy a gyermeke elköltözöm töle távol.
2021. márc. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!