Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg a volt...

Hogyan értessem meg a volt férjemmel, hogy nem a legjobb gondolat, ha egy egész hétvégét szeretne az új barátnőjével és a gyerekekkel tölteni?

Figyelt kérdés
Nem áskálódni akarok, sőt! A mostani barátnője nagyon kedvesnek tűnik, igaz eddig csak telefonon beszéltünk. Attól tartok, hogy a gyerekek és az én egész hétvégés jelenlétem nagyon sok lenne neki. Én azt tanácsoltam az exemnek, hogy csak rövidebb ideig, úgymond bemutató jelleggel találkozzon a hölgy a gyerekekkel, mert félek, hogy nagyon ki fog borulni tőlük.Tudja, hogy vannak velük problémák, de nem hiszem, hogy az exem mindenbe beavatta volna...
2021. febr. 4. 19:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Egy egesz hetveget tolt el veled is az ex ferjed?
2021. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem dőlj hátra, és élvezd a cirkuszt! Mindegy, hogy mit mondasz, úgy fogják értelmezni, hogy féltékeny vagy, áskálódsz.

Vond ki magad, amennyire lehet. A legjobb, ha csinálsz programot, és tisztázod, hogy csak vészhelyzetben keressenek. Oldják meg!

Felnőtt emberek.

2021. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

"Attól tartok, hogy a gyerekek és az én egész hétvégés jelenlétem nagyon sok lenne neki."


Bocs, de te mit keresnél ott?

Vagy magyarázza már el valaki, hogy mit értek félre!

2021. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A fiaink autisták. Mivel nem hajlandóak (főleg a kicsi) idegen helyen lenni huzamosabb ideig ezért igen, az exem szokott hozzánk hétvégente átjönni, nálunk is alszik. Most a barátnőjét is hozná. Nem hagyhatom őket magukra, mert akkor kiborulnának. Már 2 hete készítjük fel őket a tanáraikkal, fejlesztőikkel, hogy jönni fog egy néni, apa fogni fogja a kezét, kedves néni, látták a fényképét stb.
2021. febr. 4. 19:48
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem tök fölöslegesen görcsölsz.

A drága apukák még a gyönyörű és okos gyerekeiket is úgy otthagyják a válás után, mint a szart, nem hogy 2 autistát...hagyjuk már...

Egyszer eljönnek, utána nyugodt lehetsz, a "néni" tesz majd róla, hogy második alkalom már ne legyen.

2021. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

#5

Hát ez fasza!

Ne magyarázz te semmit nekik, ha nem bírják cérnával, majd elmennek!

De te ne tiltsd!

2021. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Ezt mondjuk leírhattad volna az elején, és akkor nem kapott volna röhögőgörcsöt az első négy válaszoló... -_-

Én max annyit mondanék az exnek, hogy hagyjon menekülőutat annak a szegény lánynak. Hívhassa fel az anyukája, hogy megérett a meggy, és azonnal haza kell futnia szüretelni.

2021. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Hú, ez azért durva egy szitu. Még a vérszerinti szülőnek se egyszerű autista gyerekekkel, nemhogy egy olyannak akinek kvázi idegenek. Nem tudom az új barátnő mennyire fogja ezt elviselni. Lehet tényleg jobb lenne ha egyenlőre csak kevés időre találkoznának, esetleg elmehetnétek együtt játszótérre vagy sétálni
2021. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%

Hát igen, önmagában a kérdésnek nem nem volt értelme, mert nem írtad le a lényeget.

De így azt gondom hogy hagyd higy ő maga jöjjön rá hogy meddig bírja. Bármikor elmehet a nő ha úgy érzi hogy nincs értelme maradni. Nem tudom mit gondol a férjed hogy majd ott fognak beszélgetni, játszani, hintázni? Max annyit mondhatnál mikor már ott van hogy megérted ha nem marad, tehát ott személyesen, nem a férjeden keresztül üzenve. Nehéz szitu, pláne ha úgy akarod elintézni hogy ne tűnjél boszorkánynak.

2021. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Végigolvasva nem biztos hogy jó ötlet 😏, mert azt hiheti nem látod szívesen.
2021. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!