Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Magamal vihetem a gyereket ha...

Magamal vihetem a gyereket ha meghívtak egy partyra?

Figyelt kérdés

Feleségemmel válófélben vagyunk!

Meg hívtak egy szülinapi buliba a barataim,a feleségem rosz viszonyt ápol velük!

Közöltem vele hogy meg hívtak engem és a gyerekeket el viszem őket !

Ő közölte ,hogy ezt nem szeretné.

De mivel dolgozik ezért a gyerekeket nem hagyom egyedül mivel ,hogy 5 és 13 èvesek !

Én nagyon szeretnék részt venni de tudom ebből botrány lesz megint!

Ti mit tennétek ebben az esetben?

Nagyon hiányzik a társaság !

Jah és a gyerekeknek is meg tiltotta ,hogy eljöjjenek velem!



2021. febr. 6. 12:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Bebiszittert hivj a gyerekekhez. Vagy nagyszulohoz vidd at oket v barmilyen rokonhoz v barathoz,akivel joban vagy.
2021. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Közösek a gyerekek, nincs olyan hogy az egyik szülő megtilt valamit a másiknak. Oda viszed őket, ahova akarod, feltéve, hogy a buli nem káros számukra. Ez természetesen az anyára is érvényes. Több napra viszont nem sajátíthatjátok ki a gyerekeket.
2021. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Ivós kanbuli? Na oda ne vidd, amúgy a vírus miatt se célszerű bulizni. Ha ők lennének az egyedüli gyerekek ott, akkor ők se biztos, hogy jól éreznék magukat. Nagyszülő vagy bevállalós szomszéd nincs?
2021. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
99%
Lesznek ott más gyerekek is? Iszunk-hányunk-belefekszünk buli? Hányan lesztek? Sok mindentől függ.
2021. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%
Közös a felügyelet, oda viszed őket ahová akarod
2021. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Nem kan buli!

Egy kulturált környezet kultúrált résztvevőkkel!

Egy vissza fogottabb vendéglátás!

A gyerekeink egy idősek jól is érzik egymást társaságukban!

Nagyszúlők kizartak egyik covod + miatt karanténban másik 60 km távolabb 1-2 óra miatt nem szeretném utaztatni őket!

Egyébként a gyedekek egy oviba jatnak talalkoznak jó barátok !

A barátaim egyébként munkatársaim is!

A kérdésem ezesetben ,hogy hagyjam ki vagy ne törődjek a feleségem érzéseivel?!

Direkt el akar mindenkitől tiltani ,zárni !

De még közös háztartásban élünk közös gyerek felügyelettel!

Próbalja a gyerekeket is el zárni mindenki elöl!

Csak a sajat rokonainak engedélyezi a láthatást ,kapcsolat tartást!

Akkor mkst mit nézzek?

Hogy ez ne legyen plusz vita forrás vagy igen is álljak asarkamra és vigyem őket mert kell egy kis kikapcsolódás?

2021. febr. 6. 12:52
 7/32 anonim ***** válasza:
93%
Tudatositanod kell benne,hogy oda viheted a közös gyerekeiteket, ahova akarod. Te se szólsz bele, hova viszi őket.
2021. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%
Ha válófélben vagytok, akkor egy alma is vitaforrás lesz. Ne hagyd, hogy a feleséged ellened hangolja a gyerekeket, és kisajátítsa őket! Ez valószínűleg úgyis meg fog majd történni a válóperben. Addig viszont használj ki minden percet velük, éppen annyi jogod van hozzájuk, mint a feleségednek. Ezzel a bulival ilyen formában semmi baj nem lenne, viszont a vírushelyzet miatt nem feltétlenül jó ötlet. (2-es vagyok)
2021. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%

Mikor nálunk volt ilyen kis céges összejövetel az egyik munkatársnál ő is elhozta a a gyereket mert nem tudta hova rakni.

Úgyhogy ezzel nincs para ha nem kanbuli.

2021. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

12:56 !

Ő nem viszi sehová ha megteheti még oviba sem a kisebiket ! A saját sérelmeivel van elfoglalva és azzal hogy tudja minnél jobban ellenem nevelni őket!

2021. febr. 6. 13:02
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!