Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titekt ez apaként nem zavarna?

Titekt ez apaként nem zavarna?

Figyelt kérdés
A lányom meg a feleségem főztek a fiam nem is tudom mit csinált, engem pedig megkértek hogy teregessek ki. Találtam egy fekete tangát, megkérdeztem a feleségem hogy új mert még nem láttam, erre a lányom közölte hogy azért nem láttam mert az övé. Basszus 16 éves, minek hord ilyet? Tudtommal nincs pasija, de most aggódni kezdtem. 42F

2021. febr. 7. 16:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Mi köze a pasinak a lányod tangájához? 🤷‍♂️ Ha kényelmes neki, akkor miért ne?
2021. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Jézus Krisztus 😂🤦🏼‍♀️

Tangát nem csak akkor lehet hordani ha pasija van valakinek,én is szoktam és szingli vagyok.Amúgy meg nem mindegy mit hord?

2021. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
99%
Hogy-hogy minek hord ilyet? Nyilván ez tetszik neki. Attól még nem biztos, hogy nemi életet él, de légy erős, annak is el fog jönni az ideje. Lassan felnőtt már.
2021. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként meg nyugodtan lehetne is pasija 16 évesen, sőt akár szexuális élete is 🤷‍♂️
2021. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

1. Ha tangát hord, abból nem következik, hogy van párkapcsolata. Szerintem a középiskolás korú lányok nagy része csak azt hord.

2. Ha lenne párkapcsolata 16 évesen, azzal se lenne bajom.


47F vagyok, nekem is van egy lányom, igaz, sokkal kisebb.

2021. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Jajj ez olyan aranyos és vicces egyszerre😂😂😂 kepzeld el mi nők nem csak azért élünk hogy minden rólatok szóljon. 🤣 nem azért hordunk tangát hogy nektek tetszen😂 amúgy a lányod 16 éves, ha lesz is valakije nem valószínű hogy elfogja mondani főleg ha csak “kiprobálja” a dolgokat.
2021. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is volt tangám már 15 évesen, pedig szerintem a környéken nem volt nálam szűziesebb lány. (Későn érő típus vagyok.)
2021. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%
Hát, ha te 42 éves apa vagy, akkor én meg a Balaton személyesen.
2021. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem miért baj, hogy egy kamasz lány tangát hord 😅
2021. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
98%
Mert lehet neki ez kényelmes. Az egyik lány ismerősöm alsógatyát hord és szerintem azzal sincs semmi baj mert mindenki azt, hord ami kényelmes neki. Illetve a tanga egyes ruhadarabokon nem üt áz mint pl egy rendes bugyi
2021. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!