Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet ebből valami bajom?...

Lehet ebből valami bajom? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy lányom,aki 16 éves.Összejött egy 30 éves pasival-tiltás ellenére-és mindenáron oda akar hozzá költözni.Én (az anya) szar szemét vagyok,el akar tőlem költözni,stb.Persze nem engedem.Folyton szökik,már a családsegítőben is voltunk emiatt.

A család normális vele,megvan mindene,nem bántjuk soose,de most ő meg van őrülve azért a pasiért/meg a költözésért.

Bement a családsegítőbe,mindenfélét hazudott rólam,hogy bosszúból befeketítsen.Azt hazudta hogy én kék-zöldre ütöm verem,sírva szokott elmenekülni itthonról.Összebeszélt az egyik ismerősével,hogy mondja azt,ő is látta már hogy mit teszek "szegény" lánnyal.

Persze az egészből semmi se igaz,a családsegítős hölgy árulta el,hogy miket mondott rólam.

Tudim hogy a gyermekvédelem erős,aggódok,hogy ebből még bajom lehet,pedig alaptalan.Mindez egy férdi miatt.

Otthon minden szavam meg kell válogatnom,mert képes mindent felhasználni ellenem.Félek,hogy enki hisznek és valamilyen módon lecsukat.Félnem kell a saját lányomtól.Már azt is kinézem sajnos belőle ezek után,hogy direkt megütteti magát valakivel,vagy sérülést okoz magának,hogy azt mondhassa,én verem.

Mit tegyek? Ügyvéd tud segíteni?


2021. febr. 11. 12:50
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
83%
Azt ugye közölted vele hogy ha megy akkor tőled segítségre ne várjon, meg mikor becsukja maga után az ajtót adja le a lakáskulcsot neked?
2021. febr. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Igen mondtam neki,tudomásul vette
2021. febr. 12. 07:19
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom kérdező!

Nálunk is voltak anno kamaszkori lázadások, elszöktünk nővéremmel meg házibulik stb, de azért olyanok, hogy a rendőr vigyen haza meg gerinctelenül hazudnk a gyámügynek nem... Ezek már bőven túlmennek a kamaszkori lázadásokon, túl kell adni a lányodon, bármennyire is rosszul esik. Legyen most már a pasija gondja... De ha 1-2 év múlva terhesen fut haza, akkor se jusson eszedbe visszaengedni, mert lelép a következő pasival, te meg nevelheted az unokádat. Nem egy ilyen csajt ismerek, mindenhol a nagyanya neveli a gyereket, anyuka meg éli boldogan az életét...

2021. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Tényleg túlmegy minden határon.Remélem megoldódik a helyzet minél előbb.Nehogy már rettegni kelljen egy 16 évestől,hogy mit talál ki megint ellenem.Vegye feleségül a pasija és vigye.Már ha kapnak engedélyt...
2021. febr. 12. 09:49
 35/41 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így alakult. Azért majd írd meg, hogy hogy álltok!
2021. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Rendben,meg fogom írni!
2021. febr. 12. 14:20
 37/41 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ha csinál valamit, már ő felel érte. Ha ezek így mind igazak, hagyd őt, magának keresi a bajt.
2021. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
Na?
2021. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Beadták a pasival a kérelmet házasságra,de 25 nap az elbírálás.Majd meglátjuk mi lesz
2021. febr. 16. 12:07
 40/41 anonim ***** válasza:
Reménykedj, hogy nem egy gyerekkel jön vissza és hogy a pasi majd gondoskodik róla. Viszont ilyen gyereknél ezzel jobban jártál.
2021. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!