Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kirakhat-e az anyám a hazból,...

Kirakhat-e az anyám a hazból, ha már 12 éve én fizetem az összes számlát?

Figyelt kérdés

Kedves tagok! Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy kirakhat-e az anyám a házból, és hogyan?

12 éve nem dolgozik semmit. Én fizetem a számlákat, az ellátását, a TB-t. Ha van egy kis nézeteltérésünk, akkor egyből rákezd, hogy költözzek el. Hárman vagyunk testvérek, én élek vele és a párom. A testvéreim rámhárítanak mindent, merthogy "Ott laksz , akkor fizess!". Nincs haszonélvezetem. A bátyámnak elajándékozta a fél telket 10 éve, így ő nagyon jól elvan rajta a ráépített házával.

Pénzem albérletre nincs.

Mit tudok tenni?

Válaszotokat köszönöm.



2021. febr. 12. 09:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Minek ajándékozol ha nincs semmid?
2021. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Miert ne rakhatna ki? Ha o a tulajdonos, siman.
2021. febr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
A hogyan meg egyszeru: kozli, hogy költözz el, aztán össze csomagolja a cuccod, kiteszi és zárat cserél. A számla fizetés nem ad tulajdonjogot.
2021. febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
12%

Kirakhat a házból ?

-Hogyan ?

-Ki hívja a rendőrt és azt mondja dobjátok ki innen ?

-Nem enged be ?

-Oda szól a lakcímed !

-Nem dolgozol,12-éve ?

-Mi bajod van ?

2021. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Hat ha te fizetsz mindent, akkor lenne penzed elkoltozni..
2021. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Én biztos nem fizetnék mindent egy olyan házban ami nincs a nevemen

Ha meg kirakassal fenyegetne másnap már nem lennék ott. Akkor majd hápoghat, hogy miből fizesse a rezsit munkanélküliként.


Inkább költözz össze másokkal, vagy menj munkás szállóra minthogy ilyen helyzetben élj. Szerintem

2021. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
Amit anyádra költesz albira is költhetnéd, azt a házat meg felejtsd el, anyáddal és a testvéreiddel együtt. full hülyének néznek téged
2021. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy azért amiért mindent te fizetsz anyud halàla után, a két tesód is ugyanúgy örököl? Tehát ettől, nem leszel tulajdonos. Anyud is kitehet, aztán majd a tesóid is, ha addig a nevedre nem kerül. Èn a helyedben a sajàtomat fizetnèm, tàmogasd ha tudod persze, de nekem is az a vèlemènyem, hogy ha te fizetsz mindent, a sajàtodat is tudnàd
2021. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%
Próbálj vele jóban lenni majd óvatosan hozd föl hogy szeretnéd hogy a ház felét a te nevedre írassa, mert így lenne fer ha te fizeted a rezsit. Törekedj arra hogy ne legyen belőle vita, ha nemet mond inkább hátrálj ki a beszélgetésből, és hozd fel a témát újból pár nappal később, hátha sikerül apránként meggyőzni.
2021. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%
Vagy a teljes tulajdon részt, úgy hogy a haszonélvezeti jog az övé marad, így be van biztosítva arra hogy ti sem tudjátok kirakni!
2021. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!