Segítseg apámnak ?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és apám mondta hogy holnap kellene fát vágni és én azt mondtam hogy:Nyáron mondtam hogy vágjunk én nem fogok segíteni.Szerintetek mit csináljak most ?
2021. febr. 12. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A Családfa kategória nem a család téli tűzifa ellátmányáról szól. Csak szólok...
2021. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
KIÉGTEM ELSŐ XDDDDDDDDDDDDDDD Jézusom ez tetszett köszönöm mindkettőtöknek
2021. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
én ma úgy úsztam meg a favágást hogy visszaaludtam online órák után, esetleg megpróbálhatod
2021. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
#1: 😂😂😂😂😂😂
2021. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Édesanyám mindig azt mondja,hogy én a számból segget nem csinálok,ha megígértem valamit,azt be is tartom.Na persze ő a pozitív ígéretekre gondol,nem a negatívokra.Ebben az esetben viszont,van az,hogy a tettei/cselekedetei határozzák meg az embert.Szerintem mindegy hogy mit mondtál,velem is volt már olyan,nem is egyszer,hogy nem fűlt a fogam valamihez és azt mondtam,nem csinálom,nem segítek.De kis idő mindig megbántam,és mentem segíteni,elnézést persze nem kértem,akkora volt az egóm akkoriban,de megtettem,mégis segítettem,és ezt értékelték is.Amikor már végeztünk,és mondták a köszönömöt,akkor mondtam én is csak,hogy nem kell megköszönni,én sajnálom hogy bunkó voltam veled.Akkor hallottam egyszer ezt,hogy a tettek számítanak igazán és nem a szavak.Szóval mondhattad azt,hogy nem segítesz,az nem olyan rossz,az sokkal rosszabb ha tényleg nem teszed meg,mint az hogy mondtad,de mégis megteszed.
2021. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
kis idő múlva
2021. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A te seggedet nem fogja melegíteni?
2021. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Dehát ha most kell, akkor most kell. Eltart, minimum az, hogy segítesz neki. Még ha szar is. De beszéld rá egy jó kondenzációs gázkazánra, már az azzal való fűtés sem drágább a fánál, és azzal csak annyi a munka, hogy beállítod a termosztátot.
2021. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Ezt még gyakorolnod kell,az én gyerekeim már profik ezen a téren,ők mindenre szuper kifogásokat gyártottak,ha nem sikerült akkor is megoldották-megoldják egy kérésre azzal,hogy "majd" . Szóval 20 éve festem a hajam, és szedem a vérnyomáscsökkentőt. Ha hasonló a célod,csak így tovább ,de remélem majd visszanyal a fagyi nálad is és a kedves gyermekeimnél ! :D
2021. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Rosszul látod.. Apád segít neked, hogy a vélhetően az ő keresetéből vett fáját fel tudd vágni, amikor neked van hozzá kedved.
2021. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!