Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is ilyen hisztis az anyja?

Másnak is ilyen hisztis az anyja?

Figyelt kérdés

Már komolyan elegem van, hogy minden kis dolgon felkapja a vizet és akkor nem lehet 1 vagy több napig hozzá szólni.

Teljesen normálisan beszéltem hozzá most is erre rámüvölt ha nem tudok vele normálisan beszélni akkor takarodjak a közeléből..



2021. febr. 15. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
NEM
2021. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 alletta ***** válasza:
90%

lehet valami olyan problémája van, amiről te nem tudsz, ezért mondhatni idegbeteg.

próbálj meg vele beszélgetni.

ha alapból ilyen, akkor sajnállak.:(

2021. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
77%

Első körben , mielőtt szeretnél neki mondani valamit vagy épp kérdezni szeretnél, akkor menj oda hozzá és kérdezd meg, hogy anya aktuális e , ha most kérdeznék tőled valamit vagy mondani szeretnék valamit...

Anyaként bár még elég fiatal vagyok nekem is vannak nehezebb napjaim és nem mondom , hogy kiabálok , bunkóskodom , de a hangsúly nekem sem mindig ugyanaz. Szerintem nem veled van a baja, csak azért vannak komolyabb problémák is , amiket ugyanúgy meg kell oldani, ami stresszel jár,mellesleg nagy felelősség nevelni egy gyereket is és igyekszik Ő biztos vagyok benne , mindenkinek megfelelni csak nem midnig könnyű , igazából még nekem is előfordul néha , amikor felhívom az anyukámat és nem épp a legkedvesebben szól bele, de ez nem te miattad van. Először próbáld meg megkérdezni , hogy alkalmas e hogy ha most kérdezel tőle valamit illetve kérdezd meg azt is , hogy tudsz e neki valamiben segíteni.

2021. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Átlag magyar anya, aki úgy vállalt gyereket, hogy nem tudta mire jó az, csak legyen. Majd 30 után idegbeteggé válik a gyerekével, mert rájött, hogy nem tudta magát kiélni huszonévesen, és benne van egy xar házasságban, 0 magánélettel, hobbival, karrierrel, élménnyel.

Megszoksz, vagy megszöksz.

2021. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
90%-ban ilyenek .
2021. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nálunk a kamasz gyerek hisztizik minden hülyeségen, és nem képes elfogadni hogy nincs igaza
2021. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Sajnállak. Az egész gyerekkorom hasonlóan telt, lábujjhegyen kellett szinte járni, mert sose lehetett tudni, anyám mikor robban. Azóta csak rosszabb lett, de felnőttként legalább tarthatom a távolságot tőle, az sokat segít. Fel a fejjel, semmi sem tart örökké.
2021. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Óh, nekem mostohaanyám ilyen.


Ha valami baja van - nem mondja, egyébként -, akkor vagy mindenkinek kss van (értsd: járj lábujjhegyen) vagy nekiáll random ordítani - még a saját szüleivel is -, meg csapkodni.


Képzelheted, amint tudtam leléptem onnan a fenébe.

Fogalmam sincs, apám hogy bírja meg az öcséim, bár tény, hogy ők ebben nőttek fel, nekik az a természetes, hogy egy anyuka idegbeteg módjára tombol semmiségeken is.


Hát nekem nem, mert anya sosem viselkedett így, csendes, de nagyon határozott egyéniség volt, segítőkész és hogyha valami problémája volt bármivel, megmondta kerek-perec.

2021. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem. De természetes egy szülő esetében, ha néha ingerült :)


Hidd el, ez nem jelenti azt, hogy nem szeret téged. Tudod, ő kell gondoskodjon a családról, a számlákról, háztartásról, a saját magánéletéről (ami biztos nem felhőtlen, mert senkinek sem az), ezen kívül ott a munkahely, a kötelezettségek és felelősségek... Egy anya nagyon sokat hallgat. Sok minden felett kell szemét húnyjon és szép csendben lenyeljen. Mint apa mondom neked, hogy ilyenkor próbálj felé kedvességgel és szeretettel közeledni. Nem minden nő tudja könnyen kezelni a nyakába szakadó gondokat, ezért ingerültebb. Mindenképp becsüld meg, ameddig Ő melletted van. Üdvözlettel :)

2021. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!