Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aggasztana titeket, ha a 14...

Aggasztana titeket, ha a 14 éves fiatok napi szinten beszélne online egy négy évvel idősebb lánnyal?

Figyelt kérdés

Csak hogy tisztázzuk, én a lány vagyok a sztoriban, és addig a pontig meg nem fordult a kérdés a fejemben, amíg itthon azzal nem kezdtek jönni a szüleim, hogy őket a srác szülei helyében nagyon aggasztaná a helyzet.

De egyébként csak barátok vagyunk a sráccal, egy online játék miatt ismertük meg egymást, néha beszélünk játékon kívül. Illetve még a központi felvételi előtt segítettem neki készülni a matekra, de igazából ennyi.

Viszont anyuék gyakran mondogatják, hogy túl sokat beszélek vele, és hogy ha ők lennének a srác szülei, őket tuti aggasztaná, hogy a fiuk egy idősebbel beszél ennyit, és hogy inkább tiltsam le a srácot, mert milyen gáz lehet amit a srác szülei gondolnak rólam, meg ne okozzak aggodalmat senkinek és stb...


2021. febr. 15. 14:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

A régi szép WoW-os időkben én is megismertem jópár nálam idősebb lányt játék közben, egyikük később a barátnőm is volt rövid ideig (+3 év volt az ő javára).

Bár az én szüleim azt se tudták, hogy kell bekapcsolni a gépet, szóval nem nagyon érdekelte volna őket akkor se, ha tudnak róla.

2021. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
15 évesen vannak 20+os "netes haverjaim" ezzel nincsen semmi gáz. Nem vagyok híve a fiú lány barátságnak, de szerintem itt a srácnál hiányzik az hogy legyen egy nővére, vagy bátyja, és én ezt látom hogy te segítesz neki, játszotok, dumáltok, és számíthat rád ha van valami. Nincs ezzel baj, én nem látok bele mást a dologba.
2021. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%

Nincs ebben semmi különös szerintem. Bár nem tudom milyen mély a kapcsolatotok de simán lehet a srácnak vannak érzelmei irántad ami nem meglepő egy 14 éves fiúnál, ha elég éredt ilyenkor az a furcsa, hogy nem tetszik neki egy lány.

Ezt nem árt észben tartanod

2021. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

8-as vagyok: Amúgy kicsit más szituáció mert fordított a nemi felállás és mi élőben ismertük meg egymást (ugyanott sportoltunk), de fiúként van 8 évvel fiatalabb lány ismerősöm, én 21, ő 13 volt mikor jóban lettünk. Az ég egy adta világon semmi olyan nem történt ami erkölcsileg vagy morálisan kifogásolható lenne (még csak össze se jöttünk soha az évek során), és 7 évvel később is ugyanúgy barátok vagyunk, rendszeresen találkozunk.


Szóval önmagában azzal hogy valaki pár évvel idősebb, ellenkező nemű emberrel lesz jóban, nincs semmi probléma, senkinek nem lesz tőle semmi baja. Ami számít, az a kapcsolat milyensége és minősége, de vele egyidős is ki tudja használni a másikat, ez nem következik a korkülönbségből.

2021. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
Mai világban 4év az semmi és ezt úgy mondom hogy eléggé konzervatív vagyok! 16F
2021. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy aggasztana, sőt. :)
2021. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
Vootmá
2021. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid nagyon debilek... basszus. Nagyon.
2021. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!