Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülők gyerekei,...

Elvált szülők gyerekei, titeket látogatott apukátok a válás után?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 16:09
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
88%
Én jártam hozzá kiskoromban, de nem nagyon foglalkozott velem, és amikor idősebb lettem, akkor már nem akartam menni, ami mai napig így van.
2021. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
99%
Igen, apám kb. 15 év alatt soha egy láthatást sem hagyott ki, de még csak nem is késett vagy hasonló, kivéve, ha évente párszor dolgoznia kellett, de akkor cseréltek. Gyerekként azt hittem, ez a normális, később szembesültem vele, hány apa "hagyja hátra" a gyerekét.
2021. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
O másik városba költözött, minden pénteken jött értem és vasárnap vitt haza.
2021. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, az én szüleim nem voltak házasok, de amikor külön mentek, akkor volt, amikor át mentem apához, nem voltam ott sokáig, mert nem nagyon tudtunk miről beszélni, nem volt közös témánk, de jó volt egy kicsit apával lenni.

Látogatott is engem hetente 1x legalább, elvitt fagyizni, meg ilyenek. És amikor már nagyobb voltam elvitt vezetni, csavarogni valamerre.

2021. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Csak akkor, amikor havonta a gyerektartást odaadta anyának (7 éves korom óta). Aztán olyan 22 éves koromban mintha villámcsapás érte volna, azóta "csak úgy" is eljön, kéthetente telefonon beszélünk.
2021. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem keresett utána minket, meg is szakadt teljesen a kapcsolat.
2021. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
49%
1. vagyok. Miért lettem lepontozva?
2021. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
29%
7-es, kit érdekel miért lettél lepontozva? Miért kell minden egyes kérdésnek pár komment után átmennie "ki pontozott le"-hisztibe? Minek offoljátok szét a kérdést?
2021. febr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Inkább én látogattam őt. :)

Elbuszoztam a pesti lakásáig, és onnan együtt mentünk vidékre, az új párjáig. Felsőben meg már én vonatoztam le egyedül hozzájuk 3 hetente hétvégén.

2021. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Igen, előtte mindig bement a kocsmába, és seggrészegen érkezett.
2021. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!