Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg nem szeretnek, vagy...

Tényleg nem szeretnek, vagy már én zakkantam meg?

Figyelt kérdés
Új páromnak 2 nagy fia van, egy 22 és egy 17 éves. Nem igazán társalognak velem (ők más nyelvüek, külföld stb de ebbe ne menjünk bele. A lényeg hogy elboldogulnak magyarul ha akarnak). A múltkor például ott voltam nála a kislányommal, ő úgy elvolt az ő gyerekeivel, mi meg ketten tévéztünk. Nem tettem szóvá. Aztán kitakaritotta a garázst, mondván hogy így én is be tudok állni mikor ott vagyok, mert a fia nem szeret tolatni, így ő nem áll be. Kétszer álltam be, azóta a fia mindig beáll, itt sem mondtam semmit. Azután egy napra nálam maradt az autója, másnap már a fia is azzal ment tekeregni pedig van sajátja. Gondolom az volt hogy ha az "új nőd járhat vele akkor én is"... Rosszul esik, de szerintem ha mondok valamit a páromnak akkor én leszek a gonosz mostoha...
2021. febr. 17. 12:35
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha még a pasi is ellened van, menjetek szét minél előbb. A bunkó gyerekei meg úgysem fognak elfogadni.
2021. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
23%

Te ott egyenlőre csak vendég vagy. Beleülsz a készbe. A gyereknek sokkal több joga ott mint neked.

Akik elajarják költöztetni a 22 éves fiút azok betegek.

Kb 1 hónapja egy 30, HATMINC ! éves lány élősködött az anyján s a kérdezőn...

Milyen érdekes! A 30 évest pártoltátok !

Egy nő 30 évesen jogosan élősködik, egy fiú 22 évesen takarodjon a háztól!

Beteg egy banda vagytok.

2021. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, az is a baj, hogy a gyereke bunkó, de az is, hogy a pasi nem tudja kezelni a konfliktust. Hidd el, a saját kislányod is sérülni fog ebben, ha összeköltöztök.

Nem akarlak elkeseríteni, de munkatársnőm gyerekes pasihoz ment feleségül, és eltelt 15 év, de a pasi fia még mindig a szülői házban lakik (mindezt úgy, hogy örökölt egy lakást, de akkor sem költözött el).

Szerintem lépj ki ebből. Találsz más férfit is, ne másszál bele ebbe.

(Az meg milyen már, hogy amint felálltatok az asztaltól, jött a gyerek és leült? Az általad hozott kajához? Remélem, utolsó morzsáig felfaltátok).

2021. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
29%

32-es!


Szerintem akiknek nem tetszik a 22 éves fiú szülőnél lakása, az nem pártolta a 30 évesen hazaköltözött csajt sem.

(Ne nézd már ENNYIRE hülyének a gyakori közönségét, ha lehet.)

2021. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Majd figyeld meg hasonló kérdésnél kedves 34-es! S akkor kérj bocsánatot tőlem.
2021. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

"Majd figyeld meg hasonló kérdésnél kedves 34-es! S akkor kérj bocsánatot tőlem."


Tudom, mire gondolsz, de ezek szerint nem ismered még a gyakorit. Itt mindig (legalábbis az esetek 99 %-ában a kérdezőt szidják.

Ott is azért szidták a pasit, mert ő volt a kérdező (akinek a feleségének a 30 éves könyvvizsgáló lánya hazabatyuzott egy szerelmi bánat után hónapokra).

Itt is a kérdezőt szidják, csak páran írták, hogy 22 évesen el lehet pályázni.

2021. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!