Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a felnőtt gyereked kijelentené, hogy soha nem akar jogosítványt?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 14:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
96%
Ha megoldja anélkül a dolgait (tehát nem mással szállíttatja magát), mi ezzel a probléma? Tudom, hogy nagyon nagy divat itt a jogosítványt úgy beállítani, mintha az írástudással érne fel, de ez még mindig nem igaz. Arról nem is beszélve, hogy ha valaki negatívan áll hozzá, akkor soha nem lesz belőle olyan magabiztos sofőr, mint abból, akinek nincsenek rossz érzései tőle.
2021. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
31%
Ha gazdag a család, nem érdekelne, max megy taxival. Ha meg nem, akkor meg tanuljon jól és meg fogja tudni engedni a taxit is bárhová.
2021. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólnék? Inkább ismerje el valaki, hogy nem neki való a vezetést, minthogy figyelmetlenségből elüssön valakit, aztán menjen a börtönbe, és tegyen tönkre egy másik családot.


Sokkal több embernek kellene belátnia, hogy nem meki való a vezetés.

2021. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
48%
Semmit, azert sejthető hogy lesz neki később, sose tudni mit hoz a jövő. De mégse akkor mégse.
2021. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 Metionin ***** válasza:
100%
Semmit, az ő dolga. Én 30 vagyok és nekem sincs, a szüleimnek sincs, nem volt autónk soha és teljesen jól elvagyok nélküle. Ha olyan helyre költözök ahol szükség lesz rá, akkor megcsinálom de szerintem így felesleges, a családunkban sincs autó, szóval kifizettek volna a szüleim egy valag pénzt és azóta se vezettem volna.
2021. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
53%

Hat nem zavarna

Majd meggondolja idovel ha lesz gyereke 😂

Sajat tapasztalat ...

2021. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
92%
Nem zavarna, nekem sincs, a szüleimnek sem volt, senkinek nincs a családban autója, mégis odaértünk mindenhova időben. Nem Amerikában élünk, ahol kocsi nélkül nem jutsz el sehova, mert nincs rendes tömegközlekedés. Magyarországon bárhova el tudsz menni tömegközeledéssel, településen belül akár biciklivel vagy gyalog is, mert nem olyan nagyok a távolságok.
2021. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó. Nekem pl jó hogy van, mert nem kell 3 órát tömegközlekedjek:)
2021. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
90%

"szóval kifizettek volna a szüleim egy valag pénzt és azóta se vezettem volna."


De jó dolgod van, hogy csak úgy kifizetnek ennyi pénzt!mondjuk ha nekem más fizette volna, alap hogy nem hagyom veszni..



"Hat nem zavarna

Majd meggondolja idovel ha lesz gyereke 😂

Sajat tapasztalat ..."


Ebben van igazság, én is várandósan csináltam.


Kérdező! Semmi baj nincs azzal ha most nem akar vezetni, lehet később meggondolja magát. De ha olyan helyen fog élni ahol jó a tömegközlekedés, akkor talán nem is lesz szükséges.

2021. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Metionin ***** válasza:
100%
19. Nem lett volna rá felesleges pénzük és pont ezért lett volna gáz. Máshonnan pl. felújításra szánt pénzt vagy ilyesmit kellett volna rászánniuk ha fizetni akartak volna nekem jogsit amit akkor sem lett volna pofám elkérni ha akartam volna jogsit. Már akkor inkább a tanulmányaimat fizették volna de arra se volt pénzük. Úgy meg hogy nincs is autó a családban, felesleges kiadni a sok pénzt a gyerek jogsijára, mit vezetne vele?
2021. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!