Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mindig én vagyok a...

Miért mindig én vagyok a hülye a hibás?

Figyelt kérdés
Anyám mondta, hogy ma fogászatra kell mennem ezért adott rá pénz és be is utaztam a városba. Van egy papír amin rajta van, hogy mikor milyen kezelés volt/kell/lesz. Amikor bemnetem a nő teljesen széthajtotta a papírt és mondta, hogy benne van, hogy január végén kell telefonálni időponta. Én meg értetlenül áltam és mondtam, hogy anyám azt mondta már van időpontom. Kiderült, hogy az még a tavaji időpont. Ma amikor hazaértem kinyitottam teljesen és mutattam anyámnak, hogy benne van, hogy január végén telefonálni kellet volna. Erre megkérdi, hogy az a sok minden ma írta fel a doktor az arra az oldalra. Mondom nem, ott volt csak ki kellett volna nyitni. Erre elkezd panaszkodni, hogy ennyi meg annyi féle hejre álla feje és miért nem intézem már magamnak a dolgaim. Felhívta egy ismerőse valami dolgozói papíról kérdezte majd mondta hogy most csak dühős. Erre elkezdi mondani, hogy félrenézte az időpontomat én meg megjegyeztem neki, hogy csak ki kellett volna nyitni a papírt. Erre elkezdi, hogy ja csak ez meg az meg amaz van és én vagyok a hülye. Én meg majdnem sírtam és lehet semmiségnek hangzik de egy ideig próbáltam lenyelni vagy leszarni a f@szságait de már teljesen kiborít. Kb naponta sírok mert lehülyéz egy olyan dolog miatt amit ő cseszett el
2021. febr. 18. 16:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%

20 évesen hogy nem szégyellted el magad ott a fogászaton, hogy ennyit se tudsz magadtól?

Hihetetlen.

Az lett volna a normális, ha automatikusan ránézel a papírra és ellenőrzöd, hogy hova és miért is mész, ha már másra bíztad az időpontkérést.

2021. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a 20 éves hanem a nagyobbik tesóm.

Egyébként nem néztem meg a papírt mert anya általába időpontokban pontos és tudtam, hogy mi lesz. Nyílvan a környezetéből kivéve ez a sztori tényleg olyan mintha én túloznám túl a dolgokat de napi szinten csesztetve vagyok és anyám is hirtelen haragú és akkor úgy ordítozik, hogy az egész utca halja

2021. febr. 18. 18:55
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Hát figyelj, én azért inkább befognám a számat ha már egyszer olyan kedves anyukám van hogy mindig intézi az ügyeimet.
2021. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
45%
#11 Nem a kérdező 20 éves. Azt írta "a 20 éves gyereke fogaszátát ő intézte". Mivel az ő foga még nincs kész és nem úgy hivatkozna magára hogy "gyereke", ezért valaki másról van szó.
2021. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#12 Bocsánat. Már megírták, csak nem vettem észre, mert nem frissítettem az oldalt.
2021. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Inkább hagyom ezt a kérdést mert eddig számomra csak kettő segítő és mondhatni normális válasz érkezett
2021. febr. 18. 19:09
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az a kettő?
2021. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

De életképtelen vagy, atyaég...


A te hibád, amiért nem olvastad el, mit írtak a TE papírodra, ne nayádat okold már, akinek egyébként is épp elég dolga van (meló, nevelés, házimunka, stb.).


Én 13 éves koromtól intéztem a fogorvosi, stb dolgaimat. EGYEDÜL, nem apámra vártam, hogy hívja fel a dokit, mikor nekem kellett mennem fogszabályzásra, pl., nem neki.

2021. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
És még meg is sértődsz, amiért megmondjuk az igazságot... LOL. Hiszis kölyök.
2021. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2021. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!