Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon brutális dolgot tudtam...

Nagyon brutális dolgot tudtam meg. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Muszalj kiirjam magamból, mert most egy világ omlott össze bennem. Anya 54 éves, apa 57 én pedig 21 éves lány vagyok. Apával közös munkahelyen dolgozunk. Van egy gyakornok csaj aki kb 18 éves.... Én a vizsgámra (szerettem volna......)készülni. A facebookon van a tananyag. Apa véletlenül belepve maradt a Facebookjában... És éppen a 18!!! Éves csajtol jött neki üzenet... Akarva akaratlanul láttam a beszélgetést....


Szóval... Karácsony óta beszélgetnek. Olyan mintha a beszélgetés felét kitörölték volna. A lényeg az, hogy apám megprobalja a 18 éves csajt ravenni, hogy csalja meg a pasiját aki szintén a kollégánk. Hogy most történt e valami vagy nem azt nem tudom, mert a beszélgetés fele hiányzik.... Sokáig nem irogattak egymásnak majd egyszer csak apám megkerdezte, hogy további program?????..... Olyan mintha találkoztak volna.. A másik meg, hogy olyanokat irogatott neki apám, hogy szerezzen neki szexpartnert, meg, hogy milyen csinos a csaj, meg, hogy randizzanak, meg muszalj neki szexelni.... Majd jött a csajtol egy olyan üzenet hogy a cégnél megtudtak az egészet... És utána egy másik email címen folytatták. Annyit mondott erre apám, hogy nem történt semmi baj...." Ki tud és mit??????? " majd annyit mondott még neki, hogy a lányom sokszor van velem, legyünk szolidak.......


Komolyan már azon gondolkodom, hogy hétfőn beadom a felmondásom. Pofámról lesül a bőr..... Mi folyik itt???? És erről mit mondjak anyának???? Ezt álmomban nem gondoltam volna..... Talán még ha egy 40 év körüli nőről lenne szó... De itt egy kislányról van szó!!! Nem is rendes munkavállaló csak gyakornok és nálam évekkel fiatalabb..... Már így is mindenki azzal volt elfoglalva, hogy hogy lehet 30 éves barátja... Most meg végképp azon rohoghet mindenki hogy hogy keveredett össze az én 57 éves apámmal. Szóhoz sem jutok..... Nekem ez nagyon sok. Emellett apám másik 2 férjes nőnek is irogatott csak nem írtak neki vissza...


2021. febr. 20. 12:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az egésznek semmi előjele nem volt!!!! Ha nem látom a saját szememmel nem hiszem el....
2021. febr. 20. 12:48
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha olyan a kapcsolatod apáddal, akkor kérdezd meg tőle, hogy mi ez, ha nem, akkor ne csinálj semmit, ne menj bele, nem a te dolgod.
2021. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Banna97 ***** válasza:
88%

Mindenképp kérdezz rá apukádnál!

Nem szép dolog, hogy hülyének téged is, anyukadat meg főleg!


Én biztos, hogy odamennek hozza ezzel és megmondanam neki, hogy ha már nem szereted anyut, akkor hagyd ott, de ne a háta mögött csinálja ezeket a dolgait mert ez nagyon nem szép dolog!

Nem értek egyet azzal, hogy nem a te dolgod, hiszen a gyereke vagy és gondolom neked sem tetszik ez az egész.

Úgy lenne tisztességes ha akkor anyukaddal már nem lenne.


Másik fele a dolognak a korkülönbség amit említettél.

Sajnos a mai világban ezen már nem lehet meglepődni egyre több ilyen van.

Nem kis korkülönbség az biztos és meg is értem, hogy ez visszataszító számodra, számomra is az lenne, de a másik probléma sokkal nagyobb szerintem

2021. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Anyáddal mi van? Ha nincsenek együtt meg ilyesmi akkor hagyd az egészet.

Ha apáddal nagyon spanok vagytok akkor beszélj vele, ennyi kb

2021. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%

"Az egésznek semmi előjele nem volt!!!! Ha nem látom a saját szememmel nem hiszem el...."


Tehát akkor ebből otthon senki nem érez semmit és ha nem másztál volna apád levelezésébe, akkor ebben a percben is élnétek, anyádat is beleértve boldog tudatlanságban.

Döntsd el, hogy megéri e megkeverni a szart, aminek szerintem semmi jelentősége nincs azon kívül, hogy az 57 éves apádnak - így kapuzárás előtt - legyezgeti a férfihiúságát, hogy 18 éves csajjal írogat.

A csajnak egyébként van barátja, ebből semmi komolyabb dolog nem lesz.


Ha neked zavaró a tudat, akkor menj másik munkahelyre!

Én amúgy sem dolgoznék anyámmal-apámmal-testvéremmel-rokonommal egy helyen.

2021. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Most menj anyukád munkahelyére. 99% , hogy ott is lefogsz padlózni.
2021. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
Közöd? Semmi.
2021. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Nézd nem szép dolog, de jobb az áldott tudatlanság. Ne mondd el anyukádnak, amíg apád nem lép át egy határt(tényleges megcsalás), amíg csak írogat kár beleszólni, kivéve, ha anyukád lesi az alkalmat a válásra,de ezt csak te tudhatod.
2021. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Egyértelmű hogy csak idő kérdése, nem fogod tudni hogy mikor teszi meg, lehet hogy már most csalja anyukádat. Apukád szexpartnerek keres, gondolom otthon nincs sok szex. De akkor is ez egy házasság, nem alázhatjuk meg a másikat. Ezért én a következőt csinálnám. Elmondanám apámnak hogy tudok róla (azt nem hogy honnan, had egye a fene). Meg kérdezném hogy mi ez, talán válofélben vannak anyukámmal. Ha nem akkor adnék neki x időt hogy elmondja neki mert ha nem akkor én fogom.

Ha idegenről lenne szó nem avatkoznék bele, de ha szeretem anyámat akkor igen. Mert én úgy gondolom hogy a megcsalt félnek joga van tudni hogy becsapják. Mi nem dönthetünk helyette abban hogy ezt elnézze a férjének vagy sem. Márpedig ha eltitkoljuk előle akkor nem hagyjuk meg neki a döntés jogát.

Az meg a másik hogy képzeld hogy mit érezne anyukád ha megtudja hogy te tudtál mindenről.

2021. febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%

Na igen ciki lenne a saját lányodtól megtudni :S

Jobb ha apád dönt, hogy maga mondja el vagy te.

2021. febr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!