Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kidobhat a lakásból következmé...

Kidobhat a lakásból következmény nélkül?

Figyelt kérdés
Egész életembe vertek a szüleim és a testvéreim. 2 heteket hiányoztam, mert vagy sebes voltam vagy monoklim volt úgy megvertek és ilyenkor nem engedtek el. Az összes osztálytársam utált meg féltek is így velem barátkozni szóval senkim sincs csak egy barátnőm. Sajnos tőle nem tudok segítséget kérni és rokonaim sincsenek már. Szerencsémre apukám 5éve elköltözött, de anyám azóta is bánt. Ma véletlenül abból a kajából ettem amit a palijának csinált és nekem jött, rám próbálta burítani de vissza nyomtam és ráburult. Elkezdett úgy ütni mint még soha már habzott a nyál a szájában ki akart lökni az ajtón de nem tudott befutottam a fürdőbe utánam jött belelökött a kádba és vizet engedett a fejemre majdnem megfulladtam de eltudtam lökni. Azt mondta ha holnapra nem takarodok el a lakásából nagyon rá fogok fázni, mert elvitet a rendőrökkel. Tényleg elvihetnek ? 20 éves lány vagy próbálok munkát találni elköltözni de mindenhol azt mondják nincs még tapasztalatom és a vírus miatt az idősebbeket veszik fel. Nem tudom már mit tehetnék nagyon félek.

2021. febr. 20. 19:22
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem próbáld meg a társkerit, és valami szuper emberismeretet próbálj összekaparni pár napra, hogy elkerüld a pszichopatákat. Beszélgess boldog boldogtalannal akár csajokkal is, és talán valaki pont olyan élethelyzetben lesz mint te, vagy megérti miért nehéz neked. Azért ezt írom mert ezek az oldalak pörögnek, albérlőtárs kereső nem annyira, ezen kívül azokon üzleti alapon megy a dolog, itt meg akár barátokat is találhatsz. Vagy valaki javasol neked munkát. Próba szerencse.
2021. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Lelkileg erős vagyok testileg soha nem voltam. Még gondolkozom rajta, ha nem vesznek fel a szakmámban megpróbálom
2021. febr. 20. 19:45
 13/53 anonim ***** válasza:
17%
Végül is ha nem sikerül, akkor sem történik semmi. Testi erőre a kiképzés ideje alatt van csak szükség, de épp a hivatkozott link alatt írják, hogy a nők sokkal enyhébb testi követelményeknek kell megfeleljenek.
2021. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 PetheD ***** válasza:
87%

Sajnálom, hogy így alakult az életed. Ne haragudj, de ez családon belüli erőszak. A legrosszabb az, hogy nincsenek rokonaid, akikre számíthatsz.

Egy szerető társ és környezetváltozás (munka és albérlet) sokat segíthet, de tudom, a társkeresés és a munkakeresés sem megy könnyen. Erőt és kitartást kívánok neked!

2021. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
40%

Ezek a követelmények, ott a fizikai követelménysor is a 8. oldalon (3200 m-t le kell tudni futni pl.)

[link]

2021. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm PetheD❤️

Hát futni sosem tudtam de egyszer meglehet próbálni

2021. febr. 20. 20:00
 17/53 anonim ***** válasza:
87%
Ha Budapesten élsz, kérdezz be a BKV-hoz, állandóan keresnek villamosvezetőt, és már a tanfolyam alatt is fizetnek. Sőt, szerintem még egy munkásszállót is ki lehet alkudni. Az egyetlen megkötés, hogy keményen tudni kell az anyagot, mert ha kibuksz a tanfolyamból, akkor fizethetsz.
2021. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
81%

Na nekem van egy olyan ismerősöm, akinek a fizikuma annyira gáz (nő), hogy a fél család azon röhögött h hogy lehet ez katona.

Esküdni mertem volna h csak kamuzik... vagy túloz és csak takarító vagy konyhás..

Szóval ezt a vonalat érdemes lehet megpróbálni.

2021. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
85%
Ha az a bejelentett lakcímed akkor csak úgy nem dobhat ki. Mármint hivatalosan. Amúgy meg látlelet és feljelented testi sértésért.
2021. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem te magad hívd ki a rendőröket rá. Mond el, hogy állandóan bántalmaznak és nagyon félsz, nem tudod mit tegyél. Akár azt is tedd meg hogy konkrétan miután megvert, hívd a rendőröket... Csak dumál, nem fog rád rendőrt hívni mert azért feltűnne nekik a monokli. Ilyenkor a rendőrök az egyetlenek akik segíthetnek. Ne hunyászkodj meg, szökj el vagy bármi. Hívd a rendőröket. Ez a legegyszerűbb módja, főleg ha még bizonyítani is tudod sebekkel hogy valóban bántalmazott. Sosem értettem ilyenkor miért mindig a menekülés vagy a megoldás keresés az amin gondolkodnak a bántalmazottak.. Hívd ki a rendőrséget te és végre megkapja /megkapják ami jár neki/k...
2021. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!