Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kidobhat a lakásból következmé...

Kidobhat a lakásból következmény nélkül?

Figyelt kérdés
Egész életembe vertek a szüleim és a testvéreim. 2 heteket hiányoztam, mert vagy sebes voltam vagy monoklim volt úgy megvertek és ilyenkor nem engedtek el. Az összes osztálytársam utált meg féltek is így velem barátkozni szóval senkim sincs csak egy barátnőm. Sajnos tőle nem tudok segítséget kérni és rokonaim sincsenek már. Szerencsémre apukám 5éve elköltözött, de anyám azóta is bánt. Ma véletlenül abból a kajából ettem amit a palijának csinált és nekem jött, rám próbálta burítani de vissza nyomtam és ráburult. Elkezdett úgy ütni mint még soha már habzott a nyál a szájában ki akart lökni az ajtón de nem tudott befutottam a fürdőbe utánam jött belelökött a kádba és vizet engedett a fejemre majdnem megfulladtam de eltudtam lökni. Azt mondta ha holnapra nem takarodok el a lakásából nagyon rá fogok fázni, mert elvitet a rendőrökkel. Tényleg elvihetnek ? 20 éves lány vagy próbálok munkát találni elköltözni de mindenhol azt mondják nincs még tapasztalatom és a vírus miatt az idősebbeket veszik fel. Nem tudom már mit tehetnék nagyon félek.

2021. febr. 20. 19:22
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Hát remélem meggondolja magát és nem dob ki mert akkor tényleg segítséget kell kérnem a rendőrségtől. Nekem bármilyen munka jó csak eddig sehova se vettek fel ezért elköltözni se tudok rokonaim meg nincsenek.
2021. febr. 20. 20:36
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy merre laksz Magyarországon belül? Hátha az segítene a gondolkodásban, hogy milyen melót lehetne kitalálni neked minél gyorsabban.
2021. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
15%

Koltözz be hozzám.

Vagy nem tudom.

Valami olyan melót keres ahol adnak lakhatást.

2021. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
Veszprémben. Lehet megpróbálkozom Balaton környékén étteremben ha egyáltalán nyitva vannak már. Köszönöm a sok segítséget
2021. febr. 20. 20:42
 35/53 anonim ***** válasza:
93%

Étterembe nem fognak felvenni...

Nincsenek, meg rengeteg embert kirugtak,kiszállításra nem kell annyi szakács és pincér stb sem

2021. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
Ez a problémám hogy pont szakmakezdő szakács vagyok
2021. febr. 20. 20:47
 37/53 anonim ***** válasza:
98%

Szakács vagyok én is, kénytelen vagyok menzában dolgozni mert máshol nem kapok munkát, volt egy üres hely ismerösömnél és 100+ jelentkező volt szakácsnak....

Gondolhatod...

2021. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
61%

Szakács vagy???


A katonaság akkor tényleg pálya! Arany életed lesz.

2021. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
70%
En is a katonaságot ajánlom. És megeroltetni sem kell magad.
2021. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
72%
[link] ha mégis kidob, próbáld meg velük felvenni a kapcsolatot, hátha.
2021. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!