Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sokszor megsértődök a 4 éves...

Sokszor megsértődök a 4 éves lányomra és ezt ki is mutatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokszor annyira megsért, annyira nem tudom átadni, hogy mit szeretnék, olyan tehetetlennek érzem magam. És észrevettem magamon, hogy megsértődök, a férjem is mondta, hogy látszik rajtam. Sajnos alapból egy sértődős ember vagyok, gyerekként, kamaszként is az voltam. Nem tudom milyen következményei lehetnek ennek vagy hogyan lehetne nem így reagálni, mert ösztönösen jön. Más is ismeri ezt az érzést?


(A lányom hiperaktív, szenzoros integrációs zavara van mellé.)



2021. febr. 21. 19:33
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
51%
Szegény lányod!
2021. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert tudom, hogy ez nem jó. Miért kell belerúgni abba, aki szembenéz a hibáival?
2021. febr. 21. 19:38
 3/49 anonim ***** válasza:
77%
Ez rohadtul tragikus felallas. Terapia, gyogyszer, valami. Nem lehet igy nevelni gyereket. Segitseg kell.
2021. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
75%
Menj el egy agyturkászhoz.
2021. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
28%
Mert nem vagy jó anyának való ember. Fordulj pszichológushoz!
2021. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz, de ezt a kérdéskört még nem is érintettük, közben telnek a hetek, hónapok. Végső elkeseredésemben írtam ide, hátha más is volt így és jutott valamire.
2021. febr. 21. 19:40
 7/49 anonim ***** válasza:
75%

Gyerek vagy még a gyerekhez ezek alapján. Ő nem a puszi pajtásod hanem a gyereked.


A saját lányod helyzetével tisztába vagy és ő még ráadásul egy csöppség és te megsértődsz rá és ezt érezteted is vele. Úgy fog felnőni hogy azt hiszi utálod van bőven problémája a hiperakitivitás nem tul kellemes ha nem mozoghatja le. Pláne ha a szülő kezelni sem tudja.


Gyorsan változtass ha nem akarod hogy felnőtt korára egy roncs legyen a lányodból.

2021. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
43%
Na, neked se kellett volna gyerek...
2021. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Leírom akkor újra: tisztában vagyok azzal, hogy ez nem jó. Gyorsan változtass - hogyan? Ösztönösen ez jön.
2021. febr. 21. 19:42
 10/49 anonim ***** válasza:
87%

Ebből még lehetnek gondok!

Valszeg intenzívebb kezelés kell.

2021. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!