Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek apa komplexusa van,...

Akinek apa komplexusa van, milyen kapcsolatotok volt az apátokkal? És milyen most?

Figyelt kérdés
Gomdolom, hogy rossz, de én a részletekre vagyok kíváncsi. Szeretném tudni, mitől alakúlhat ki.

2021. febr. 22. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tökéletes volt vele a kapcsolatom, viszont 16 éves koromban meghalt amit soha nem tudtam kiheverni.
2021. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Első, nagyon sajnálom!
2021. febr. 22. 19:27
 3/11 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírási hibákert!
2021. febr. 22. 19:28
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Nekem meghalt, amikor 4 éves voltam. Apa nélkül nőttem fel.
2021. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy apakomplexus,de mindig a kemény,idősebb maffiózó külsejű férfiakhoz vonzódtam.Nem volt jó kapcsolatom apámmal.Elköltözött gyerekkoromban,stabil férfikép sosem volt előttem.Nem tudom mennyi köze lehet hozzá,de biztos van benne összefüggés azért.
2021. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem vett részt az életemben: egyszer sem mondott mesét este, nem ment el egy szülőimre, soha nem vitt-hozott haza a suliból és csak egy szülinapomon volt jelen.

A szüleim 11 éves koromba elváltak, onnantól kezdve a kapcsolatunk egyenlő volt a 0-val.

Két éve lassan, hogy meghalt.

2021. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Apám bántalmazó volt, ideges és agresszív. A gyerekkoromat keserítette meg és tette tönkre. Soha nem lehetett a kedvében járni, vagy megfelelni neki. A nap 24 órájában puffogott valamin. Nem alakult ki egy egészséges, normális apaképem és ezt semmi sem fogja pótolni.
2021. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Szerencsére apa nélkül nőttem fel (nem részletezném). Anyánk se nagyon foglalkozott velünk, mindig az utcán lógtunk. Ettől függetlenül az edukációval nem volt probléma soha, "utca gyerekek" voltunk de normális életet élünk a mai napig.
2021. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az apám jeleneg is kint lakik Ausztráiában, és hát eddig kétzer láttam.
2021. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Míg kicsik voltunk foglalkozott velünk, úgy ahogy. Szerinte sztár apuka volt, de csak abban nyilvánult meg, hogy vitte a családot kirándulni.

A válás után lecsúszott, alkesz lett, szívta a vérem ha nála voltam. Ha visszaszoltam, én voltam a flegma. Már szégyelltem, hogy a páromat elvittem hozzá Karácsonykor, csak leégetett. Volt egy vita, onnantól nem tartottuk a kapcsolatot. Majd egyszer csak kaptam a telefonthívást, hogy jó ideje beteg volt, rákban meghalt. A büszkesége többet ért, mint hogy a gyerekei el tudjanak tőle búcsúzni.

2021. febr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!