Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek apa komplexusa van,...

Akinek apa komplexusa van, milyen kapcsolatotok volt az apátokkal? És milyen most?

Figyelt kérdés
Gomdolom, hogy rossz, de én a részletekre vagyok kíváncsi. Szeretném tudni, mitől alakúlhat ki.

2021. febr. 22. 19:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Apám bántalmazó volt, ideges és agresszív. A gyerekkoromat keserítette meg és tette tönkre. Soha nem lehetett a kedvében járni, vagy megfelelni neki. A nap 24 órájában puffogott valamin. Nem alakult ki egy egészséges, normális apaképem és ezt semmi sem fogja pótolni."


Nalam ugyanez, de felnott koromban is mergezett, bantott, soha egy elismero, kedves szot nem kaptam tole. Bezzeg masokat dicsert, engem hozzajuk mert. Emlekszem kinezte belolem, hogy megbukok az erettsegin, pedig 4es atlagom volt. Csodalkozott, amikor megtudta, hogy matekbol sem buktam meg.

Lenyegtelen. En nem tartom a szuleimmel a kapcsolatot, sikerult lezarnom. Viszont a hianyukbol fakadoan, mindig is idosebb barataim voltak nalam. Idosebb baratnok, talan anyat kerestem. Parkapcsolataimban is csak idosebb(joval idosebb, mondjuk min 10, de inkabb 15-18 evvel idosebb parjaim voltak). Ez meg az apahiany miatt. Ma mar tudom, hogy nem kell senkiben keresnem az anyat, se apat, hisz nem fogom sosem megtalalni. De ettol fuggetlenul, nem tudnek nalam fiatalabb ferfival lenni, nem ereznem eleg ferfinak hozzam.

2021. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!