Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akit pici korában nem keresett...

Akit pici korában nem keresett az apja mennyi idősen jutott el odáig hogy már nem érdekelte és ha keresné se találkozna vele?

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
4000
2021. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kb 13
2021. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen ha jól emlékszem. Előtte még nagyon vágytam a szeretetére
2021. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elég kicsi voltam mikor elváltak anyámmal, azután le se tojt minket apánk. Soha nem is hiányoltam, egyszerűen nem volt része az életemnek.
2021. febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
3 éves korom óta lelépett, azóta nagyon eszembe se jutott. Ha nagyon keresne, akkor nem ellenkeznék, csak hát nekem ő lényegében egy idegen ember, szóval olyan igazi apa-fiú kapcsolat sztem már nem lenne.
2021. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
engem csecsemőként megnézett egyszer, aztán többet nem. 15 éves koromban anyám saját ötletéből (nekem nem volt erre igényem) szervezett egy találkozót, amire nem jött el. Ritkán került szóba apám, amikor igen, akkor nagyanyám azt mondta, hogy őt elszerette egy másik nő. Néha dühösen gondoltam rá. Aztán egyszer még amikor működött az IWIW, ott megtaláltam és akkor írtam neki egy emailt. Erre elsőre egész normálisan válaszolt, aztán gyáván szabadkozott a második levelében. Képtelen volt találkozni velem. Aztán egyszer egy olyan alkalomra hívtam el, ahol nem min direktbe találkoztunk, hanem én ~ piacoztam, tehát jöttek-mentek az emberek. Megírtam neki, hogy lesz ez a program, én ott leszek. Ott feltűnt, egyszer csak odalépett hozzám, és kezet fogtunk, gondolom előtte meglesett és összeszedte a bátorságát. Kb. 5 percet beszéltünk, aztán elbúcsúzott. Akkor láttam, hogy ő egy egyszerű, nem túl bátor ember, nem érdemes tőle túl sokat elvárni, azóta nem haragszom rá. Anyámmal nem jöttek volna ki, úgyhogy jó, hogy külön voltak. Karácsonykor nekem is küld a szabvány sms-eiből, arra reagálok. De múltkor megkérdezte, hogy hogy vagyok, ettől ideges lettem és erre nem reagáltam.
2021. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Ezt embere válogatja. Van akit kiskora óta nem érdekli, a büszkesége többet ér (már kiskorában is), mint olyan valaki utàn loholjon aki nem törődik vele. Mások meg sokáig àcsingóznak a spermadonor szeretete után.
2021. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem büszkeség utolsó, csak nem hiányzik neki valaki akit nem ismer.
2021. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 8 éves koromban lépett le. Úgy nem bánt, hogy álmatlanul nem forgolódok miatta, de igazából nekem rosszul esik, hogy le se sz.r, miközben van másik családja és azzal foglalkozik (láttam fbon).


Nem próbálom már megérteni, próbáltam vele beszélni felnőtt fejjel, de válaszra sem méltatott. Ez van sajnos.

2021. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bírom, amikor akkora az egója az ilyen férfinak, hogy azt hiszi, a gyerek mindig utána fog bánkódni. Tévedés mert hamarabb kiheveri, mint azt gondolná.

Nem, nem fognak könnyes szemmel összeborulni már soha.

Elhagyta a gyerekét, mint a szemetet, ezt nem lehet megbocsátani.

Akkor sem, amikor jön a szívszaggatónak gondolt sztorival, hogy az anya miatt nem látogatta a gyereket. Hazugság.

Más apa évekig harcol, hogy érdemi időt tölthessen a gyerekével és soha nem adja fel. Ez meg annyira nem képes, hogy havi egyszer odadugja az orrát? Akkor mehet a pokolba.

2021. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!