Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg gusztustalan lennék?

Tényleg gusztustalan lennék?

Figyelt kérdés

Anyám azt mondta, hogy gusztustalan vagyok. Mert van egy srác, aki a család barátja és nyáron nálam bepróbálkozott én meg vissza utasította (ebből is 2 hét vita volt itthon). Azóta meglepett mindenféle ajándékkal még Valentin napkor is. Persze az anyám és az öcsém kedvéért elfogadtam. (hogy ne legyen balhé, sokat stresszeltem az egyetem (vizsga stb) miatt, nem hiányzott a családban is a vita) Most az a baja, hogy nem küldözgetek pirulós smile-kat a srácnak (max 1-2-t küldök, ő meg szinte minden mondata után). Meg azt is mondtam, hogy ha megint bepróbálkozik, akkor visszautasítom (nincs vele bajom, de nem tudnék elképzelni vele egy kapcsolatot). Erre azt mondta, hogy gusztustalan vagyok vele...

Hozzátenném, hogy jó okom van arra amiért nem akarok tőle semmit. Csoda, hogy csak barátnak elfogadom.

Tényleg gusztustalan lennék?



#lány #anya #pasi #gusztus #22 évesek vagyunk
2021. febr. 24. 09:12
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
92%
Te is tudod hogy nem vagy gusztustalan.
2021. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk ha egyértelműen nem akarok valakitől semmit, akkor az ajándékot is visszautasítom, mert nem illik elfogadni. Nem írnék neki semmit, és nem válaszolnék az üzeneteire.


Ha ez anyámnak nem tetszene, az az ő baja, randizzon vele ő...

2021. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
66%

Igen, gusztustalan vagy vele. De nem azért , mert nem jön be, hanem mert áltatod. Minek írkálsz vele? Minek írsz neki bármit is, mikor tudod, hogy ez mind próbálkozás? Minek fogadtad el az ajándékokat?

Komolyan, ilyenek után megértem, miért utálja egy két férfi a női nemet, pedig nő vagyok. Csodás példája vagy a női nemnek mondhatom. Grat.

2021. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
92%
22 évesen mi köze van anyádnak a szerelmi életedhez? Úgy csinálsz, mint egy 12 éves...
2021. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem a XVI. század, nem anyukád választ neked párt.
2021. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
84%
mások kommunikálnak 18 év felett is. ráadásul a kamaszkor 25 éves korig is eltarthat manapság.
2021. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy vagy gusztustalan,anyád idióta egy kicsit.
2021. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
62%
Igen, gusztustalan, de nem te, hanem amit csinálsz. Tehát amit tenni kéne: Nem fogadod el az ajándékot, mert ha elfogadod, az ő szíve fellélegzik, hogy van esély és folytatja tovább... Tehát őt is és magadat is szivatod. Anyukádnak meg köze nincs hozzá.
2021. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

Nem én írok neki. Ő ír rám, én tömör szavakban, mondatokban általában letudom. Megmondtam neki, hogy CSAK barátok lehetünk de nem több. Ezt valóban kifelejtettem, de... Azt mondta, hogy azért ad ajándékokat mert barátok vagyunk. Nos, ezt Valentin nap óta én úgy vettem észre hogy nem így gondol rám...

Anyum azért szól bele, mert a fiaként tekint rá is és szerinte jól járnék vele...

2021. febr. 24. 09:34
 10/52 anonim ***** válasza:
79%
Feltetlezve, de meg nem engedve hogy ez a sztori igaz, eskuszom nem ertem: te allitolagos felnott no letedre megmutatod anyukadnak hogy miket chatelsz, kommentelgetsz BARKIVEL es raadasul o szamonkeri rajtad hogy miert csak x darab akarmilyen smiley-t kuldtel duplannyi helyett, majd erre idejossz nyavogni hogy jaaaaj jajjj anyucika gusztustalannak nevezett jaaaaj jaaaj?! Mi az isten van a mai emberekkel?! Onalloan levegot venni tudsz? Az etelt is anyucika ragja meg neked?
2021. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!