Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legdurvabb veszekedé...

Mi volt a legdurvabb veszekedésetek a szuleitekkel?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

A covid első hulláma idején elvesztettem a munkám, ráadásul akkor még a szüleimmel laktam, és így az égvilágon sehová nem járhattam és senkivel nem találkozhattam, mivel ők erősen a veszélyeztetett kategória.


Szóval egész nap a házi meg kerti munkát csináltam, meg elviseltem őket. Egyik nap apám iszonyat durván és gorombán beszólt nekem, hogy szőrös a lábam és hogy lehetek ilyen igénytelen, nő létemre, hogy nem borotválom.


Természetesen ha nem 0-24 két nyugdíjassal vagyok összezárva, figyeltem volna ilyesmire, de így értelmetlennek látszott gyötörni a nagyon érzékeny fehér bőrömet.


Szerencsére azóta elköltöztem tőlük és munkám is lett megint. Többször tettek rám a múltban is undorító megjegyzéseket, de már nem érdekel.

2021. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Apámmal szóban olyan említésre méltó veszekedések sosem voltak, tiszteltem, bár nem érdemelte meg. Komoly gyepálást viszont egyszer kaptam tőle, mikor a kamra vályogfalát kalapáccsal szétvertem csak úgy szórakozásból, de előtte és azóta egyszer sem nyúlt hozzám. Anyámmal sűrűn veszekedtünk, még mostanában is, gyerekként is sokat kellett pofoznia, hogy észhez térjek. Talán a legkomolyabb szóbeli veszekedésem vele az volt, amikor az életemről vitáztunk, hogy vele élek 18 évesen, nem adok pénzt semmibe, nem megyek el dolgozni suli mellett, mindig neki kell áldozatot hoznia, és hogy miért nem költözök apámhoz, tartson el az, mert ő megunta. És kb. ugyanez a vita gyakran ismétlődött, egészen addig, amíg el nem végeztem a technikumot 19 évesen és elmentem dolgozni.
2021. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem miatt volt.
2021. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
A gimnáziumi ballagásom napján történt. Elkéstek, mert az egyik idióta rokon vezetett és győzködte őket, hogy felesleges még elindulni, túl korán van, aztán persze dugóba kerültek. Én erről mit sem tudtam. Csak az én szüleim nem voltak ott az elején, és nagyon csalódott voltam. Végigduzzogtam az egész vacsorát, nem voltam hajlandó beszélni velük. Este úgy összevesztünk, hogy mindhárman sírtunk, még apukám is. Azóta is lelkiismeret-furdalásom van, ha eszembe jut, hogy milyen kis p*cs voltam.
2021. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisebbik öcsém elég kesői gyerek lett, 9 év van köztünk. Nem tervezett baba volt csak a nőgyógyász azt mondta hogy anyámnak nem lehet több gyereke. Lett.

A gondok ott kezdődtek hogy baromira el lett kényeztetve és mindig megkapta amit akart. 2-3 évesen nagyon sokszor eljátszotta hogy megvertük/fellöktük és mi kaptunk érte büntetést. Tényleg volt hogy egyszer-kétszer megütöttük és bevallom egyszer véletlen fellöktem de ő ha úgy érezte hogy most neki törődés kell akkor hanyatt vágta magát és sírni kezdett hogy megint fellöktem. És amikor 12 éves voltam akkor megvettem életem első mp3 lejátszóját a saját pénzemből. Öcsém valamin felkapta a vizet és megint eljátszotta hogy a nagy és gonosz nővére bántotta. Anyámnak rossz napja volt szóval fogta és elvette az mp3 lejátszóm hogy fogadjam el hogy itt van a kicsi és ne bántsam. És akkor kifakadtam hogy nekem bőven elég volt a nagyobbik öcsém, sosem akartam a kicsit és senki nem mondta hogy meg kell szülnie, igazán el is vetethette volna. Persze utána pár hónapra kiderült hogy öcsemet nem is bántjuk és bocsánatot kért ő is meg én is.

Nos, azóta már 10 év telt el, öcsimmel is helyrejött a kapcsolatunk és mostanra már tűzbe mennék érte de akkor tényleg komolyan gondoltam hogy nincs rá szükség... Anyával is rendeződött a kapcsolatom és nagyon fontos személy lett az életemben emiatt a mai napig bűntudatot kelt ha eszembe jut hogy anno ezt vágtam a fejéhez...

2021. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#1:

Ebben hol a veszekedés? Apád beugatott neked, te meg hagytad magad.

2021. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6: nem, visszaszóltam neki, mivel fél órán át fröcsögött nekem. Csak nem akartam minden részletet leírni.


De ez volt a "legdurvább" konfliktus számomra, mivel érzékeny témát érintett.


Igazából csak közöltem vele, hogy ezzel most átlépett egy határt (egyrészt mert teljesen lényegtelen apróság miatt esett nekem, másrészt meg SEMMI köze a testemhez, harmadrészt ő igénytelen és rendetlen, igaz öreg már, de mindig ilyen volt).

2021. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyámmal és nővéremmel volt a legdurvább vitánk.Már nem emlékszek min vesztünk össze, de egyszercsak azt mondták hogy miattam halt meg apum, mert amikor agyvérzést kapott én találtam meg otthon és nem a mentőket hívtam egyből hanem anyumat hogy valami baj van jöjjön azonnal haza.Általános iskolás voltam. Ott, akkor meghalt bennem valami,komolyan mint ha kiszálltam volna a testemből és felülről néztem magunkat.
2021. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8-as, ezek után én egy másodpercig nem keresném őket, miután elhúztam tőlük. Undorító mind a kettő.
2021. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!